BeşiktaşYine Galip Gelemedi Düşünceniz?

Beşiktaş İstanbul Belediye Sporla 0-0 Berabere Kaldı Ve Şampiyonluk Yolunda 1 Adım Geriye Düştü Düşünceleriniz Nelerdir ?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Adamin eline böylesine açık çarpan pozisyonda penaltı calamayan hakeme madalya takmak lazim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Iyi oldu skor

0|0
    1|1
  • beşiktaşın şampiyon olamıyacağı zaten belliydi. hiçbi derbiyi kazanamıyo stadı yok avrupa maçları var futbolcuların potansiyeli belli..

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İkinci yarıyı izledim Beşiktaş iyi futbol oynamadı vasatdı hatta Başakşehir akıllı olsa biraz son vuruşlarda 3 puanda alabilirdi bu arada Beşiktaşında net penaltısı verilmedi bunuda belirtmek gerek.

0|0
    1|0
  • beşiktaşın istikrarsız bir kadrosu var şampiyon olamaz. Bu sene en fazla harcama yapmasına rağmen başarısız buluyorum. Şampiyon takımın efsane 11leri olur ya beşiktaş ta sadece demba ba , gökhan töre ve atiba o seviyedeler

1|0
    1|0
  • Şampiyonluk şansı bitmedi ama avantajı kaybettik. Şampiyonluk için ts ve gs maçlarından 6 puan çikarmak lazim, daha çok kaybedilen puanlar belirleyecek sampiyonu.

0|0
    0|0
  • Başakşehir hafife alınacak bir rakip değil. 1 puan almak bence beşiktaş için iyidir

1|0
    0|0
  • Beşiktaş kötü oynadı. Bir tane net penaltı pozisyonunu saymazsak maçın hakkı beraberlikti. Bakalım Beşiktaşın gençleri toparlayabilecek mi.

0|0
    0|0
  • öyle taraftara har yazık insanlar yaş çamur demeden maça gidiyor hiçbi başarı yok türkiye de kazanasa ne olur avrupa önemli

0|0
    0|0
  • kısacası bize kepenk kapatmak zamanı geldii bu sene de lig bitti bence sene sonu bilic giderr

0|0
    0|0
  • Sokrat ne demiş: "Kanser olmak istiyorsanız Beşiktaş'ı tutun."

1|0
    0|0
Yükleniyor...