Mp3 indirme sitesi düşünüyorum

Arkadaşlar merhaba, ben bi web yazılımcıyım freelance projelerle ugrasiyorum. sımdı aklımda bi proje bunu yapsam kullanan olurmu diye merak ediyorum. Proje : mp3 indirme sitesi fakat şöyle.

fizy.com tarzı bi site düşünün aranacak ve aradıgı sarkılar youtubedan cekilip gösterilecek max. 10 tane. kişi ister INDIR tusuna basip onu mp3 olarak indirebilecek. istersen "Listeye EKLE" tıklayip liste oluşturup listesini yaptıktan sonra zipli şekilde yada tek tek indirebilecek. indirmeden önce dinleme özelliği v.s olacak. fakat bu yasal olmadıgı ıcın gelir skıntısı olabilir bu yüzden ilerde ücretli üyelikle olsa sizce 1 tl karısılıgında üye olan olurmu ? ücretsiz oldu diyelim tutar mı ?

teşekkürler.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Senın soyledıgın oldukca basit bir uygulama ile yapılır .

şarkıları ftp'ye atarsın ve ftp açık dizin bırakırsın ya da media player yüklersin sisteme olur ücreti ise paypal link alarak yaparsın veya bank bilgileri ile havale yaptırırsın ,mail order sistemini bu şekilde bir sitede kurmana bankalar izin vermez ama webmaster sitelerde bu tür sistemleri için aracılıklar yapan bulabilirsin .

Ben zaten bunları biliyorum tutarmı dersen korsan mp3 her zaman ttutar bundan şüphen olmasın.

0|0
    0|0
    • Ücret ödemesi mobil ödeme ile olacak. Yani kontör ile 1 TL karsılıgında olacka.

Fakat gün içinde binlerce sorgu ve bınlerce indirme yapıldıgı zaman FTP'e şarkı atmak kadar kolay olmayacak bu. Saglam bi sunucu gerekiyo bunun için. o yuzden youtube'dan çekmem gerekiyo ve mp3'e çevirilen sarkı benım sunucumda en fazla 1 saat durabilir. sonra silinecek hem yasal olarak hemde sisteme yüklenmemesi amacıyla. ama önemlı olan gelir kapısı.

• Ben o hizmeti 1 sene yaptım :) sadece adsense reklamları koymuştuk siteye :)

• adsense yasak oldugu ıcın baska arayışlardayım zaten :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben üye olmam.Çünkü indirmenin en kolay yolunu biliyorum.Yani üye olmaya gerek yok hiç bir yerlere.

0|0
    0|0
  • tubidy bedava

0|0
    0|0
Yükleniyor...