Cumhuriyet Bayramında Ankara'da Valilik Cumhuriyet yürüşünü yasakladı! Neler oluyor sizce?

İstanbul'da da belediye hersene bağdat caddesinde yapılan yürüyüşte etrafın bayraklarla donatılmasını yasakladı!cumhuriyet bayramında bayrağımızla sokağa çıkıp bu en güzel günü kutlamak neden bu kadar batıyor bazılarına?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• bayragini alip sokaga cikan, ülkesine, cumhuriyetine saldiranlara karsi korumak, tepki göstermek isteyen her vatandasin, ruhunu abd-israil-pennsylvania ücgenine satmis güruh tarafindan, ulusalci, laikci(tiksiniyorum inan yazarken), darbeci, orducu, fasist, cehapeli, ergenekoncu, isbirlikci(kimle isbirlikse), provakatör! olarak adlandirilacagi sabit oldugundan, olasi yasadisi! eylemi önleme amacli yasaktir.

sokak hayvanlarinin bile incitilmesine karsiyim ama, su ülkeye ne faydaniz var merak ediyorum? toplarken sifir, carpanken bir'siniz. ortadogu projesinin gülleri sizi..

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• BDP eylemlerine izin, milli bayram kutlamalarına yasak. Vay efendim o uğruna ne kanlar dökülen memleketimin geldiği hale bak... Yazık ki ne yazık...

1|1
    0|1
    • Onlara bayram değil ki yas günü bu.

• Hemcinslerinde suç.Bak bu siteden yola çıkalım.Başı açık kız ahlaksızdır,etek giyene tecavüz vaciptir gibi laflar edenler yine kadınlar.Her siyasi erkeğin müridi yine kadınlardır.Bugün bir yandan kızlara sex mesajları atıp diğer yandan ünlemlerle sanal peygamberlik yapanların Adnan Hoca gibi 100 tane bayan üye müridi var.Bu ülkeyi kadınlarla kurtardık.Ama yine kadınlarımızı cehaletiyle kaybettik.Ben gidiyorum abi bu toplum sıktı beni cehalet dizboyu.

• Şu an dünyanın en zavallı kadınları Türk toplumunda bulunuyor ama %90'ı bunun farkında bile değil.Ben kadın olsam kan kusardım her gün her gece.Kaçın kurtarın kendinizi cehalet sonunu getirecek bu coğrafyanın.

• Millet bu konudan gocunmuyor da, akp ye laf gelecek ondan gocunuyor.. Alttaki gizli kullanıcı sözde bana laf söyledi, engelledi. Bunlar gibi önünü göremeyenlere ve Cumhuriyet düşmanlarına inat, bayrağımızı alıp, annemle, kardeşimle, ablamla, babamla oradayım!..

0|0
    0|0
  • Yasak umurumda değil. O yüşüyüşteyim.

0|2
    0|0
    • ++ 1 bu kadar yobazın arasında kadınlar da olmasa..napıcaz bilmem.

• Bu kadar cahil kadının arasında normaller olmasa desek daha yerinde olur bence.Bağnazların ilk icraati kadınlarımızı cehalete sürüklemek oldu.Bir milleti kadınlar sürükler,ilk hoca her cinse de annedir.Annesi bir kıza etek giyme kocana laf gelir; erkeğe de etek giyen kız ucuzdur herşeyi yapabilirsin aldırmaz diyorsa milletten ne bekleriz ki? Çizgiroman gibi bie coğrafyadayız.

Erkekler Ne Diyor 5

• bölmeye çalışanlara davul zurna..cumhuriyeti kuranlara hoppala..

bu devran sonsuza dek sürmez yobazgiller ..bunu böyle bilin.

1|1
    0|0
  • O gün istediği kadar yasak olsun ben o yürüyüşe katılacağım.

3|2
    2|3
  • Cumhuriyeti bir leke,demokrasiyi günah,laikliği şeytan icadı sanan zombilerle yaşıyoruz.Ne bekliyorsun ki?

1|0
    0|0
  • İsterim ki yürüyüşü yapılsın kutlansın bu mutluluğu paylaşalım ama çelişiyor.

Cumhuriyet bu yürüyüşlerle mitinglerle ayakta tutulmuyor. Biraz daha açıyı genişletmek lazım.

0|0
    0|0
  • burası siyasat kulisi değil onu başka yerde ara amacınızı aşmayın

1|0
    1|2
    • bak arkadasım cumhuriyet 89 yaşında akp daha 10 yıllık bir parti...akpdende önce kutlanıyordu bundan 100 sene sonrada kutlanacak ins...sen akp sözcüsüysen tamam o başka burda hiç parti ismi anılmadı..benim anlamadığım cumhuriyet bayramında neden bayrak asılması yasaklanıyor?cumhuriyet bayramında bu ülkenin şehitleriyle kurulmuş onların kanlarını temsil eden al bayrağımız neden bu kadar tepki çekti ne asılacak çarşafmı asalım yani?

• tabiki bayram kutlanacak,bayrak asılacak ben öyle bişey duymadım ben sadece bazı kişilerin olmayan şeyleri oluyor gibi anlatmasına karşıyım,fotoshop yapıp yok şehit cenazeleri otobandan gidecek diyenler gibi,kardeşim ülke durumu önmeli benim için a parti b parti fark yapmaz

Yükleniyor...