Erkekler, proffessiyonel bodyciler bakabilir mi?

P.tesi göğüs pazu
Salı arka kol sırt
Çarşamba dinlenme
Perşembe omuz bacak
Cuma göğüs pazu
Ctesi dinlenme
Pazar dinlenme

Bu antreman programım nasıl boyum 190 kilom 85 evde dambıllarımla calısıyorum ağırlık sehpamda var..

Güncellemeler:
Güncel

0|0
5

En İyi Erkek Görüşü

• ön kol haftadı 1 yeter fazlası over training oluyor çünkü küçük kas grubu fazla antrene edince zarar görüyor , bacağı ayrı bir güne almanı tavsiye ediyorum hatta bacak antrenmanı bittikten 10 dk sonra karın antrenmanı yap , ha bir de arka kol ile sırtı aynı güne koyma

0|0
    0|0
    • tesekkur ederım bir şi istiyebilirmiyim bana bir program yazabılrmsn?

• saol

• programını ayda 1 değiştirmen lazım , örneğin bir hafta dumbell press yaptın sonraki hafta onun yerine bench press yap böyle böyle vücudu şaşırt daha iyi gelişme olur , hareketlerin püf noktaları var sana burdan program yazsam bile uygulaman zor çünkü ne tür kaynaklara sahipsin bilmiyorum , savaş cebeci , kenzo karagöz , lazar angelov bunları youtubeden takip edebilirsin , hareketlerin düzgün öğren dumbell lerle pumping yapmanın bir yararı olmaz

Erkekler Ne Diyor 4

• bicepsten sonraki gün sırt çalışma verimsiz geçer

0|0
    0|0
    • itme çekme göre yapmıştım ama nası verimsiz geçiyo :(

• işte bicepsi çalıştıktan sonraki gün sırt çalışacaksan bicepslerin dinlenmemiş olur ve sırttaki yardımcı kas grubu bicepstir

• Eyvv

• Zit kaslari calistir gogusle arka kol gibi. Bol su ic ve beslenmene dikkat et

0|0
    0|0
    • Kardeşim bu program itme çekmeye göre yapıldı zaten

• kardşe been evde yapıyorm dıyorm dambılla :S

• Itme cekme olmaz kolda iste dumbell gogus press falan yaparsin o itme olur cekme ise kanat icin yaparsin omuz icin yaptiginda itmedir mesela

• Kanat yok mu arka kollamı sırt yapiorsun

0|0
    0|0
    • hocam kanat sırt işte :(

• Evde varda salondada senin evde çalıştıramircan kas grupların var ama tabikide imkanı varsa evindede çalışabilirsiniz bol sanslar

• saol reis

• spor salonu şart kardeşim evde olmaz bu spor

0|0
    0|0
    • calısıyorum bıraderım orada bir ton alet var haklısın ama evde yapmam gerek salonda 1 senede yapılcak vücudu evde 1.5 senede yapılır

• çok yanlış düşünüyosun kardeşim evde setleri düzenli yaptığın sürecfe ağırlıgı arttırdıgın sürece her türlü şeyi yaparsın er ya da geç

• sen bilirsin ben dıycegimi dedim :=)

Yükleniyor...