• Sor
  • Bence

Galatasaray bugün kazanır mı maç skoru tahmininiz var mı?

kazamanazsa nolursonuçlar çok vahim olurmu yoksa havlumu ataraiz avrupaya

En İyi Görüş

• 3-1 alırız:))

• tesekkurler:)

Kızlar Ne Diyor 3

• 2-1 kaybeder diyorum :D

• BJK'liydin değil sen? :|

• Evet öyle ama ben skoru kafadan attım, yani hiçbir dayanağım yok :D

• Ben de kendi yorumlarıma bitiyorum inan ki :D Öyyle gamsız, öyyle atmasyooon :))) Ama öyle deme kardeşlerim sayesinde ben de takip etmek durumunda kalıyorum, ama oturup da uzun uzun yorum yapacak kadar da önemsemiyorum, işin sadece zevkindeyim yani yok kadrodan birisi çıkmış birisi eklenmiş böyle şeyler benim umrumda değildir, duygusal bir bağım yoktur yani :D

• Bugun kazanır milli maç olayı yordu agaları. Bugün alırlar bence.

Erkekler Ne Diyor 13

• kazansın rtık bir zahmet.rakip bizim nadolu takımlarından bile daha mütevazi kadroya sahip

• Skor vermem zor ama kesin kazanır diye düşünüyorum.

• 4-1 4-2

• o nasıl oluyor

• 4-1 yada 4-2 anlayabileceğinizi düşündüğümden aralarına ek koymadım.))

• kazanacagızz

• Beter olsunlar.

• forvetler olaağnüstü şeyler kaçırmazsa alırız maçı

• 2-0

• galatsaryın bugün kazanması için orta sahada melo selçuk ve engin baytarın oynaması gerekir galatasaray enginin yokluğunda bana göre puanlar kaybetti fatih teriminde bazı yanlış oyuncu tercihleri vardı engin baytar oynamadığı zaman galatasaray şampiyonlr liginde bana göre maç kazanamaz cluj takımı bana göre çok iyi bir takım değil galatasarayın bugün ilk yarıda clujun işini bitirmek için çok istekli ve tempolu olacağını düşünüyorum fakat cluj takımı çok iyi kontaratağa çıkan bir takım bunu btaga maçında çok iyi uyguladılar zaten dünki basın toplantısında teknik trektörleride kontra atka oynıcaklarını sölemedi ama dolaylı yoldan ifade etti bence ugün galatasaray çok büyük bir ihtimalle yenilmez gibi geliyo fakat cluju yenmeleri için orta sahada saydığım oyuncuların oynaması gerekiyor aksi takdirde galibiyet suya düşer

• vay be baya bılgılısın tebrıkler:)

• saol birader bizim bilgimiz değil herkesin gördüğü şeyler var ben sadece bunları söyledim

• bu akşamdan sonra ş.liginde yokuz diyorum

• 2-1 alacağız inşallah.

• Forvetlere ve ortasahaya bağlı bir durum. Elmander'e maşallah güvenim var ama yanındakilere yok. Bir de her gollük pozisyonda Burak olduğu için moralim bozuldu daha önceden. Melo Selçuk kilit oyuncular performansları direkt etkileyecektir bence. Bunun yanında bir arkadaşın da dediği gibi kanatların birinde eğer kondisyonu yeterse Engin'in oynaması biraz ortasahayı tutacaktır. Tek kanatta Amrabat veya Emre Çolak olabilir ama öbüründe Engin olursa ortasaha daha kalabalık durur. Hamit Manchester United maçı hariç sezon başından beri yok. Oynasa zaten o Engin'in eksiğini fazlasıyla kapatır ama geçen sene 4 maç yapabilen bir adamdan bahsediyoruz sonuçta çok da öldürücü çirkin eleştiriler yapılmamalı Hamit hakkında.Defansa çok kişi çamur atıyor ama sol bek pozisyonu hariç öyle sırıtan bir yer yok. Gol yememiz genelde takım savunmasının eksik oluşundan veya ofsayt taktiği denerken patlamaktan kaynaklı. Cluj ne çok vasat bir takım ne de iyi bir takım. Kapetanos ve Bastos gibi iyi oyuncuları var ama dengesiz istikrarsız bir takımlar. Golü kolay atıyorlar ama kolay da pozisyon yiyorlar. Braga kendi evindeki maçta dünyaları kaçırmış, Manchester United da rahat pozisyona girmişti.Yenilirsek bana göre en iyi ihtimal 3.yüz ki pek sanmıyorum ama inşallah bunu ve ordaki maçı yenersek bana göre 2.lik şansımız bile çok yüksek olacak.Forvetlere güvenmek istiyorum güveniyorum, inşallah aynı zamanda golcü olduklarını hatırlarlar. Maçı 2-1 ya da 3-1 alırız.

• Maalesef kazanamayacak.

• Artık hiç bilemiyorum. Her türlü skor olabilir. Braga maçından sonra güvenim kalmadı. Kazanamazsa uefaya kalmak için mücadele eder.

Yükleniyor...