Karşı cinse hangi giyim tarzını çok yakıştırırsınız?

ben buna link bayılıyorum. Çok tatlı oluyorlar kollarını omuzlarını ısırasım geliyor :) bunun üstüne uzun kollu gömlek te çok yakışır yalnız önünü iliklemeyecek hatta altın kolye de hiç fena gitmez. Saçlar uzun dalgalı olup omuzlara dökülecek, pürüzsüz yumuşacık bir ten, dik ve dolgun göğüsler, ince bel, offf çok seksi çok dişice tadından yenmez

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• pipiyle düsünmemeyi.

0|0
    0|1
    • ya soruyu iyi okumadın girdiğin kategoriyi bilmiyorsun ama anladım bu laf bana... vay be bi kaç cümlemle kişilik analizimi yapıverdin helal olsun, maaşallah yargısız infazda üstünüze yok. Ne kadar aşırı ön yargılısınız, rencide etmede bir numarasınız, beni çok tanıyorsunuz ya hemen kadınları sex objesi gören biri yapıverdiniz. Sonuçta ben burda p*rno fantazisi +18 şeyler yazmadım, ha eleştirlere açığım, biraz özele girmişsin diyebilirsiniz, ama bana abazan muamelesi yapma hakkını kim veriyor?

• aslında beni şaşırttın daha sert tepki bekliyordum ikimizde birbirimizi yanlış anlamışız ama anlayışlı bir kızmışsın, anlayışından dolayı teşekkür ederim iyi akşamlar :)

• iyi aksamlar dilerim ben de.

• gülmeyi..

0|0
    0|0
    • kategoriye bak !

• ayy tırstım...dıdıdıdıdı...aşağı yukarı herkes ben gibi cevap vermişse senin üslubunda bir kayıklık var..terbiyeni takın öyle gel..

• he bacım he Allah versin hadi başka kapıya

• Güzel ahlak

0|0
    0|0
  • .s.s

0|0
    0|0
  • Takım elbise altna spor ayakkabı .d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Görsel birşeyden bahsediyorsak başına bandana takması hoşuma gider :)

0|1
    0|0
  • Şalvar.

0|0
    0|1
  • edepli olmayı...

0|0
    0|0
    • kategori moda! kişilik değil!

• onlar extra, güzel bir bütünlüğü tamamlama açısından söyledim, ana tema giyim ve aksesuar yani moda, biraz cinselliği çağrıştırmış olabilir ama sonuçta link verdim açıklama da yaptım

• Ayrıca şunu da söyleyim ben bunu kızların bunu dışarda giyip erkekleri mest etsin anlamında söylemiyorum... evleneceğim insanın kapalı olmasını isterim bu bahsettiğimi sadece evin içinde giyilmesini isterim, yani mesele dışarda giyilip edepsiz olma meselesi değil, mesele sadece hoşa gitme meselesi, beğenme meselesi

Yükleniyor...