Kullandığınız en rahat spor ayakkabı?

bu başlık altında kullandığınız sevdiğiniz rahat spor ayakkabıları öneriyosunuz bana. böyle ayakkabıyı giyince zıplayasınız gelir sürekli yürümek daha kolay olur ya o tür bir ayakkabı istiyorum kalın tabanlı ama tipi de güzel olcak yorumları bekliyom +1 li falan

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• AirMax dene, ya da New Balance. İkisinide kullandım ikiside çok aşırı rahat.

1|0
    0|0
    • airmax kullandım new balance denemedim hiç tipi kötü :(

• flyknit denemedim bak onunda tabanı hoşuma gitmedi bu sefer.. günlük rahat kullanıyo musun

• @Soran sabahtan akşama kadar içinde ayaklarım. Hiç ağrı terletme koku vs hiç bişe yok. Baya baya iyi. Önümüz yaz zaten al dua edersin :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Adidas ın bir modeli var bakmaya üşeniyorum şu anda ama inanılmaz derece rahat ayakabıyı g, y, nce koşasın zıplayasın gelior o derece...

1|0
    0|0
    • modeli bulaydın iyiydi :( adidas jeremy scott serisini kullandım birde superstar onlardan biri mi

• ta içeri gidip bakmak zorunda kaldım senin yüzünden neyseki çişimde gelmişdi onuda yaptım gelirken neyse konumza dönüyorum adidas neo bendeki erkek modeli bayan modeli varmıdır bilmiyorum ama kesinlikle rahatlık arıosan bu zaman kadar giydiğim tartışmasız en iyi ayakkabı...

• bilekli olanlarını beğendim bak ama aradığım kategoriye girmiyo tabanı ince sanki düz birde tamamen ben kalın tabanlı istiyom

• Lecoste tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • sonunda doğru düzgün stabil soru buldum cevaplayacak. :)

chempion-sport.ru/images/joomlakassa/U43247.jpg

Yukarıda resmi görülen Adidas daroga fg kullandım. Hayatımda kullandığım en rahat ve kullanışlı ayakkabıydı.

0|0
    0|0
    • Adidas boost denemelisin bide ;)

• @Xena26 evet baktım ama şu anda camperla seviyeli bir ilişkimiz var. Malum ayağım taraklı bilinçli seçimler yapmam gerek bu yüzden. Tavsiyen için teşekkür ederim. :) camper pelotas iyidir.

• Airmax iyiymiş dediler

0|0
    0|0
  • adidas tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Nike..

0|0
    0|0
  • Marka takıntım yok

0|0
    0|0
  • hizliresim. com/9Vyap8

Nike airmax tek tercihimmm 😍😍😍 :)) ;)

Başına http://
    koy ve bak ;) ;)

0|0
    0|0
  • Merrell kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben adidas superstardan en iyi verimi aldım :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle adidas

0|0
    0|0
  • new ballance tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Bayanlar için skechers veya reebok zjet run pembe renkleri

0|0
    0|0
  • reeboktur