Sana acıdığım için iyi davranıyorum dedi!

evet arkadaşlar günün cevabı bu siz olsanız karşınızdaki kızdan hoşlanıyorsunuz ve buluşma teklifi ettiğinizde size böyle bir cevap veriyor ne düşünürdünüz ?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben olsam kovarim. O an kovarim. Terbiyesiz o kim ki kime aciyor, o ne demek be?!

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• "İyi haber, artık bana acıdığın için benim hergün yüzümü görmek zorunda kalmayacaksın, hadi yolun açık olsun" der ve çeker giderim ;)

0|0
    0|0
  • bende sana açıyıp buluşmak istemişdim :) derdim herade

1|0
    0|0
  • Kötü bi durum.Yol ver gitsin.Belliki kendini bir b*k sananlardan

0|0
    0|0
  • bi tane çarpsaydın o zaman acınacak hale o gelirdi ne biçim cevap lan o :)Ç:)

1|0
    0|0
  • Kizla konusmayi kesmelisin. Belli ki sana karasi bir sey hissetmiyor ama seni kirmak da istemiyor.

0|0
    1|0
  • Kötüymüş.

0|0
    0|0
  • İrtibatı keserim.

0|0
    0|0
  • s*ktr gtttt diye bağırırdım !

0|0
    0|0
  • bu lafa ne denir ki

0|0
    0|0
    • onuda sen söyle bir zahmet ben direk kapattım telefonu.

Erkekler Ne Diyor 9

• ACIMA ACINACAK HALE DÜŞERSİN diyipp kalkıp gitceksin ve arkana bile bakmıcaksın... büyük ihtimalle kızın özgüveni sarsılır... ama ona öyle bi bakman lazım ki böle böcekten farkı olmadıgını anlasın senın gözunde :) sonra kapında köpek olur zaten

)

0|0
    0|0
  • yol veer gitsin arkadaş. öyle birisinden hayır çıkmaz.. belli ki senden hoşlanmıyor... takma kafaya.. seni seven sana değer veren birisi mutlaka vardır..

0|0
    0|0
  • Baya kötü bir olay aldatmasımı daha çok koyar bumu desen adam oturup düşünür :D

0|0
    0|0
  • buna benzer durumu yakın bi arkadaşım yaşadı.bu gibi durumlarda kız yakın zamanda yeni erkek arkadaşı yapıp senden bir an önce kurtulmaya çalışacaktır

0|0
    0|0
  • 'İşçisin sen işçi kal ' demiş ...

0|0
    0|0
  • resmen yol vermis sana

0|0
    0|0
    • çeşke yol verse resmen içime işledi 2 gündür uyku yok

• Yol ver gitsin medine fukarasımısın sana acıyor

0|0
    0|0