Hoşlandığım kızla bayramdan sonra yine konuşmayı düşünüyorum, ne demeliyim sizce?

Ben bir hafta önce hoşlandığım bir kızın yanına gidip oturdum müsade istedm verdi ismimi sordu ben ismini biliyordum söyledm daha sonra hangi bölümde okuduğumu sordu ve onu söyleyince erkek arkadaşım var dedi bu ne demek şimdi ? Daha sonrasında 2. gün yine gittim bu sefer yolda yakaladm ben yine fazla konuşamadm heyecanlandm yine lafı ağzıma tıkadı ve benden cevap bekleme dedi bayramdan sonra yine konuşmayı düşünüyorm sizce ne demeliyim ? Bide belirttiğim gibi bölümü öğrendikten sonra erkek arkadaşım var olayını hala anlayamadm ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• :D bence fazla zorlama kardeş.kız istemiyo işte.bölümün ne ki.bilirsin bazı kızlar paraya bakarlar.eğer bölümünün iş olanakları pek yoksa kız ondan istememiş olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yanlış anlama sevgilisi varsa senin beklememen için söylemiştir bu sevgilisini sevdiğini başkasının da kalbini kırmak istemediğini gösterir

0|0
    0|0
  • seni beğenmemiş olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• üniversitede dolu kız var bir kızdan red aldıysan umursamayacaksın hooop diğer bir talihliye atlayacaksın biri mutlaka olacaktır :)

0|0
    0|0
  • ya gardeş ünide kızmı yok allah aşkına ya koşma peşinden gönlü yokk. ayrıca bölümünü beyenmedi bnce kendi uçak mühendisliği okuyor galiba.

0|0
    0|0
  • burada ne tepki vereceğini anlamak istemiş.eğer sakin davranıp gereken diyalogu kursaydın bu testi geçmiş olacaktın.

0|0
    0|0
  • Büyüyünce anlarsın ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...