Kusura bakmayın hanımlar, hak ediyorsunuz!

Hani siz ağlanıp sızlanıyorsunuz ya terk etti çekti gitti şunu yaptı bunu yaptı diye, kusura bakmayın hanımlar, hak ediyorsunuz! Sizinle yürekten ilgilenenleri değil de egonuzu tatmin edenleri seviyorsunuz, sonra onlar birden çekiliyorlar ve kalkan yerinizin üstüne düşüp başlıyorsunuz ağlamaya. Sizin saçınızın teline dünyayı değişmeyecek olana değil de sizin paftanızı ucuzlatmaya çalışanlara önem veriyorsunuz.

link resimde dediği gibi oluyor herşey,

Victor hugonun sözüydü sanırım; siz iyi erkeklerle dertleşip kötü erkeklere aşık oluyorsunuz. sonra da ağlamak için biz iyilere geliyorsunuz ve biz sizin göz yaşınız akıyor diye o an sizden daha çok üzülüyoruz.

Yoksa ben mi haksızım? Yada siz mi sevgi denen yürek hissinin değerini bilmiyorsunuz?

Güncellemeler:
1- Sözüm meclisten dışarı

2- Bayan olsaydım erkekler içinde aynısını yazardım, iki taraflı düşünebilirsiniz arkadaşlar, iyi kız kötü erkek de düşünebilirsiniz ona göre de yorumlayabilirsiniz.
3- Arkadaşlar bu sadece bir soru değil bir sorundur. Yaşamadıysanız bile böyle şeyleri yine de düşüncenizi yazabilirsiniz ve lütfen kimse sadece kızlar olarak algılamasın bu durumdan muzdarip bir hayli erkek de var. Genel gördüğüm ve artık canımı iyice sıkan bir sorundu paylaşmak istedim

0|0
15|7

En İyi Erkek Görüşü

• ağır olmuş biraz ama.haksız değilsin kardeş.yani genelleme hoş olmamış tabi ama.büyk çoğunluk diyelim yine de :)

0|0
    0|0
    • güncelleme de düzelttim o genellemeyi

• bakmadm ya.genel olarak haklısın ama güzel kardeşm.katılıyom ben

Kızlar Ne Diyor 15

• kusura bakma ama senin bu dediklerine sadece agir konusurum. ilk once duzeltme yapiyim; BU EGO KONUSU SADECE BAYANLARDA YOK. yani GENELLEME yapmadan, EGOSUNU TATMIN INSANLARDAN BAHSEDERSEK bu dediklerinin hepsi SIZ BAYLARADA gecerli.

-

guncellemelerinde duzeltmene ragmen her insan genelde ilk soruyu ve sonrada aciklamasini okudugu icin guncellemelerine bakicagina cevaplamakla mesgul olur. bu soruyu sorarken keske biraz daha saygili bir sekilde yazsaydin. yani sonuc olarak burdan anladigim tek sey senin bi kizdan yara alip onun acisinida burdaki kizlardan cikardigin... bu dogru olmayabilir, ama dedigim gibi sadece bunu algiladim bu mesajinda.

1|0
    0|1
    • tatmin eden*

• Sana özeldi belirteyim (:

• peki, bu dogru bisi ama dedigin gibi genel anlamda. aciklama icin tesekkurler.

• kanka diyip aşkım diyenler hep sizin yanlış anlamalarınız yüzünden peydah oluyor dert anlatıyosam arkadaşımsındır sana bile anlattığım insanaysa aşığımdır . ve o benim hiç bi zaman arkadaşım olmamıştır arkadaşımda kalmamıştır yani arkadaş ayağa yapmayın madem sizde ayrıca insan kimi sevceğini nerden bilsin haksızın dibisin şuan

0|2
    0|2
    • normalde takmayıp da darbeyi yiyince koşa koşa gelip ağlamicaksınız o zaman. sınırı çizeceksin ne sen öte tarafa geçecen ne o senden tarafa

• işte bende bu sorunlardan birtanesini dile getirdim. bu konuda sorular baya fazlalaştı demek ki bu sorun birçok kişinin aklında. artık birisiyle konuşurken arkadaş mı kalacağız yoksa sevgilimi olacağız aramızda birşey mi olacak diye gereksiz düşüncelere kapılmaya başladık. kullananlar, kullanılanlar diğer tarafta aklında acabalarla gezenler. durmadan acı çekenler filan. bunları gördükçe birikti bende nedn böyle oluyor die. eskiden birisiyle tanışınca sadece arkadaş olurduk şimdi bakışlar değişti

• Ama dogrusun simdi kankammmm.Bide kanka birsey sorucam cikalim mi?

• hanımlar diye tek tarafa yüklenmeyelim, genel olarak insanoğlu böyleyiz. seven tarafın yaptığı yanlış, sevdiğinin arkadaşı olup onunla dertleşmesine izin vermektir. sevgilim hakkında dertleştiğim kişiye aşık olmam zor. ayrıca aşk bu, seçmek insanın elinde olsa eminim çok daha mutlu ilişkiler olurdu

0|0
    0|0
  • Dedi reddedilen erkek.

Herkes için doğru insan vardır her seven illa ki doğru olacak diye bir şey yok

1|1
    0|0
  • evt haklisin :D:D cünkü herkes elinin altındakinden sıkılıyo ulasamadıklarına onlar üzenlere tutuluyo.. insanlarin doqasinda var bu tip durumlar :)))

0|0
    0|0
  • Her bayan aynı değildir

0|1
    0|0
  • adam haklı beyler dağılın ..

0|3
    1|0
  • ben bu kategorıye dahıl degılım ne benı sevenleyım ne de kendım bırını sevebılıyorum kımseye bulasmıyorum ağlamıyorumda :))

0|0
    0|0
  • genelleme yanlış olmuş.

bazen sen seversin o sevmez,bazen de o sever sen sevmezsin. hayat böyle bişey evlat.

1|0
    0|1
    • sizi sevmeyeni inatla seviyorsunuz işte sorun orda.

• gönül ferman dinlemez soran.

cinsiyete yormayın şu durumları lütfen.

bu tipte olan erkek de cok gördüm.

genelleme yapmayalım.

• Once bir kiz görürüsün, kizi hayal edersin, ailene dil dökersin, ilgi çekersin, çok geçmeden hevesin kaçar!...

• doğru söylüyosun . kaçan kovalanır . acı veren sevilir . kızla erkekle alakası yok bence yaradılıştan kaynaklanıyo . insan oğlu böyle

0|0
    0|0
  • Sevgi bu güne kadar hep üzdü beni , artık sevgiden korkuyorum neden bu .

0|0
    0|0
  • genelleme yapma lftn agzina cakarim senin.

0|0
    0|1
  • Yo ben öyle birini sevmiyorum. Genelleme yapmaktan vazgeçin, herkes öyle olacak diye bir şey yok.

0|0
    0|1
    • sende güncellemeyi okumamaktan vazgeç

• Çok haklısın ama bu sadece bayanlara özgü bir şey değil bunu erkeklerde yaşıyor yaşatıyor.

Demek ki hiç kimseyi haddinden fazla sevmeyeceksin, çok değer vermeyeceksin.

0|0
    0|0
    • bir bayan olsaydım aynı tepkiyi erkekler için de verirdim. beni haksız bulanlar var zaten sözüm meclisten dışarı da burda bile gezin sorular şu başlıklar sürüyle var - arkadaşım benden hoşlanıyor mu, aşık mı, şöyle mi, böyle mi

e senin içine zaten kurt düşmüş ki soruyorsun demek ki bunlar düşünülüyor, o zaman insanı zorlamanın da manası yok ki

• Sadece bayanlara ozgu birsey tamaammm miiii?

• evet ya cok doyru

0|3
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Dostum sende rol yap. O bahsettiğin egosunu tatmin eden erkeklerden ol. Taklit yap sonra vur kaç, kullan at.

0|0
    1|1
    • üstüme yakışmıyor, biz istiyoruz ki yüreğimizin rengini belli etsin üstümüzdekiler de nafile

• Bütün cephaneyi yanlış hedefe atmak diye bir şey var aslında..

1|0
    0|0
  • Kızlar saftirik abi :)

iki tatlı söze kanarlar.

kalbinde bişey yoktur halbuki ondan saftır.

0|0
    0|0
  • Genellenecek kadar aynı tipte var

0|0
    0|0
  • kadinlar futbol topu gibidir duvara vursan sana geri doner

0|0
    1|1
  • adam haklı bayanlar dağılın.

0|0
    1|1
Yükleniyor...