Parfüm satın alacaksınız ama kokusunu bilgisayardan alsanız...

Bir parfüm sitesinde dolaşıyorsunuz ve parfüm satın alacaksınız ama parfümün kokusunu da almak istiyorsunuz ve parfümün kokusunun size sanal ortamdan gelmesini sağlayacak bir sistem var siz o siteden istediğiniz parfümü alır mısınız böyle bir fikir için ne düşünürsünüz?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• gelecekte bunu yapacaklarına inanıyorum mantık açısındanda imkansız bişey değil kokuyu oluşturan yapı taşlarını moleküllerin oluşturduğunu düşünürsek yazıcı mantığıyla (3 renkle tüm renkleri elde etme ) belirli molekül yapılarıyla tüm kokuları üretebileceklerini düşünüyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben alamam ya cesaret edemem, çilek kokulu parfümleri seviyorum ben siteden böyle bir parfüm verdim diyelim çilek yerine daha şekerimsi kokusu var hoşlanmadım diyelim para heba olacak. o yüzden almazdm.

0|0
    0|0
  • Bunu daha önce düşünmedim değil , harika olurdu bundan eminim :)

0|0
    0|0
  • Madem öyle bi site var bi kaç fıs sıkıversinde almaya gerek duymiyim be :):)

0|0
    0|0
  • Haptics technology uzun zamandır gelistirilmeye calısılıyor zaten

1|0
    0|0
  • Olmaz, tenımde hıssetmem lazım.

0|0
    0|0
  • süper:)

0|0
    0|0
  • alırım da o sistemin yapılabilitesini merak ettim.

0|0
    0|0
  • Hayir canli gormem lazim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İlginç olurdu. Ama neden olmasın . Günümüzde görme duyusunu kullanamayan kişiler dokunma duyusuyla bir yazıyı okuyabiliyorsa yani bir duyu ile diğerini kapatabiliyorsa bazı konularda belki ileri teknoloji ile koku duyumuzu görme duyumuzla ikame edebiliriz.

0|0
    0|0
  • AVM'den almayı tercih ederim. Hem gitmişken bi kahve falan içerim. Ölmedik o kadar ya.. :)

0|0
    0|0
  • hiç parfüm almam pc den sürerim ;)

0|0
    0|0
  • nilüfer truzim.

0|0
    0|0
  • Bizim Türk milleti parfüm almadan yine net üzerindeki testerlerla günü geçirmeye çalışır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...