Her kızın gülüşü güzeldir diyen var mı?

Kızların gülümsemesi güzeldir, çok yakışır hepsine ama benim gülüşüm hiç güzel değil bence yani yanaklarım sisiyormuş gibi duruyor yani gerçekten güzel gülümsemem yok bence.. bugün sevgilim bana bakınca yine güleşim geldi ve o bana gülünce çok güzel oluyorsun dedi.. bunu iltifat olsun diye mi söylemiştir yada her erkeğe sevdiği kızın gülüşü güzel mi gelir? çirkin bile görünse?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Çirkin gülen kızlar da gördüm. Onlar biraz gülümsese kâfi.. Yada ayna karşısında biraz gülüşlerine çalışsınlar lütfen.

Sana gelince, sevgilin sevdiğini söylüyorsa sorun yok.

1|0
    0|0
    • sadece beni mutlu etmek icin söylemis olamaz mi?

• Olamaz diye bir kural var mı?

Ama ne diyorsa ona güveneceksin. Yalanını yakalayana kadar...

Çirkin de olsa gülüşün, ona güzel geliyor olabilir.

Takma o yüzden kafana.

• peki sagol :)

• bir tane kız vardı hoşlandıgım gülünce 32 diş ler ortaya cıkardı bide dişi köpek dişi gülünce o gülünce bıle gusel gelırdı doru solemıs

1|1
    0|0
  • Ne kadar iyi ya da kötü olursa olsun sevdiğinin gülüşü her zaman insana iyi gelir. Çünkü onun gülmesi seni mutlu eder

1|1
    0|0
  • Herkes güzel gülmez. Gülmenin güzelliği ayrı.

1|2
    0|0
    • İstersen inanmayabilirsin.. Ayrıca, yazdığım şeylere atlama istersen?

• insan komik birsey olunca nasil gülümseyim diye düsünmüyorki kardesim gülüyorsun iste icinden nasil geliyorsa..

• he ben bunu bilmiyorum sanki, çalışırsan diyorum, içselleştirirsen, refleks olursa

güzelleştirmek elinde, gerisi sana kalmış

• Bana da gülmek hiç yakışmıyor ama koyver gitsin, kimse için sorun olmaz bu durum

0|1
    0|0
    • ben cok takiyorum kafama bütün kiz arkadaslarim gülümseyince cok güzel oluyor benim yüzüm ayi gibi oluyor :( sevgilimin bunu begendigine inanmiyorum.. :(((

• Her kızın değil.Her insanın gülüşü güzeldir :)

1|1
    0|0
  • ıyk

0|0
    0|0
  • genellemeleri hiç sevmem

0|0
    0|0
  • ben değilim

0|0
    0|0
  • Gülüşü güzel kadınlar genelde şerefsizdir.. Korkun..

0|0
    2|2
    • Herkesin yorum hakkı var. İstemediklerini engellersin. Lafına göre hareket edecek değilim.

• Hoşlandığım bir kız var, onun tebessümüne dünyayı bi kibritin kabında tutuştururum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevdiğin kişinin herşeyi gözüne öyle bigörünür ki; Bradd Pitt gelse bakmazsın ; ) şaka şaka o kadar da değil belki şöyle dönüp bi bakarsın ama şöyle bi laf var ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca.Sevgilin seni seviyorsa gülüşün dünyanın en tatlı gülüşüdür :))))Nazan Öncel de konuyla ilgili link böyle demiş benden sana gitsin bu şarkı :)))))

1|0
    0|0
  • bence bu kadar takma kafana, bundan da sevgiline bahsetme kendine güvenmediğini düşünür.. kendine güvenmeyen bir kızdan da hiçbir erkeğin hoşlanacağını zannetmiyorum

1|0
    0|0
  • her insanın gülüşü güzeldir görüntüsü hoşumuza gitmese bile gülmek mutlu olmakla eşdeğerdir ve güzeldir..

1|0
    0|0
  • sevdiginin her hali guzel gelır kusurlarını gormez

1|0
    0|0
  • Sen şu geçenlerde link eşliğinde soru soran arkadaş değilmisin?

0|1
    0|0
    • hayir ne linki?

• Kafanda böyle şeyler kurma. elmacık kemiklerin belirginleşiyosa sayet bu seni sevimli gösteriyo olabilir. tam anlatmak istediğini anlamadım ama bi erkek hoş olmayan bi görüntüyü görmemek için iltifat olarak dile getirmez. Rahat ol bacım..;) Hep gül..

• :)) evet dogru..

ya hani elmacik kemikler varya gülünce hani yukari kalkar o bölge bende sisiyor baya yani ne bileyim böyle her kizdaq oldugu gibi sexy durmuyor böyle tatli bir ayicik gibi oluyorum :D

• her kiz gozel gulemez :):):)

0|1
    0|1
Yükleniyor...