Düşük bel pantolon kullanmaktan... Detay yorumda yardım gerek cevaplayana +1 ?

Arkadaşlar düüşük bel giymekten hep yanlarım çıktı kilolu değilim ama yanlarım çok belli oluyor bunu nasıl eritebilirim belimin şekli bozuldu lütfen önerilerinizi paylaşırmısınız ?

Güncellemeler:
ARKADAŞLAR ARTIK GİYMİYORUM ZATEN DÜŞÜK BEL SADECE BU YANLARIMI ŞİMDİ NASIL ERİTEBİLİRİM DİYORUM

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Egzersiz şart düzenli bir şekilde YouTube a yaz bununla ilgili çok egzersizler bir surede yüksel bel giy artik gece yatmadan da bir parca lor peyniri ye yağ yakınında yardımcı olur sen uyurken de yağ yakar vücutta gider 1 2 aya ya fazla yoksa

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Spor yapıcaksın ama belli bir bölgeni yakamazsın vücut buna kendi karar verir yani yağ yakıcam diye yüzünde çökebilir söyleyeyim. Fitness da kardio yaparken aynı zamanda ağırlıkta çalışman lazım ki kastan değil yağdan eritebil bu sayede ileride tekrar kilo alman zorlaşır ve kasların sürekli aktif oldukları için aldığın kalorileri yakar.

1|0
    0|0
  • Step hareketi var. Ayakta iken belden aşağı sabit üst beden sağa sola dön dönebildiğin kadar dik durarak tabi. 5 dk lık set leri 1 dk ara ile 4 set yap günde farkını hissedeceksin

1|0
    0|0
  • Düşük bel sevmiyorum..

1|0
    0|0
  • Düşük bel pantolon giyme. zaten yakıştırmıyorum kızlara ;)

1|0
    0|0
  • dik dur ellerin yanda olsun sağa sola esneme yap mesela 5 dk sağa 5 dk sola 2 sefer yap zamanla süreyi arttır

1|0
    0|0
  • Yüksek bel pantolon takıl biraz... ya da korse tak ya da her sabah 50 tane mekik cek saga sol bel vurarak yaparsan erirr...

1|0
    0|0
  • Dar kot giy?

1|0
    0|0
  • Kızlara yakışmıyor bence güzelliğinizi örseliyor bence tabi

1|0
    0|0
  • Bende dusuk bel giyiyorum bende simit falan yok.
    Pantolonun sucu ne

1|0
    0|0
  • hımm hiç duymamıştım

1|0
    0|0
  • şalvar giy

1|0
    0|0
  • Düşük bel giyerek yanlar nasıl çıkıyor ya? = )

1|0
    0|0
  • Giyme ya yakışmıyo ne bayana ne erkege

1|0
    0|0
  • bisiklete bin egzersiz

1|0
    0|0
  • Yuksek bel giy bu ara herkes yuksek bel giyiyor :)

0|0
    0|0
  • Giyme o zaman

0|0
    0|0
  • Korse?

0|0
    0|0
  • Gitti bence artık öyle kalcaksin

0|0
    0|0
    • Allah korusun bu yoruma oyle korktumkı yanlıs gonderının altına cevp attım heyecandan :D

• Haha ama korkmalisin bir defa sarkti yanlarin zor düzelir

• Hmm, çok hoşuma gider düşük bel ama küçüksün galiba kız

0|0
    0|0
    • Ya banane senın hosuna gıdenden arkadasım yardımcı olmayacksan paylasma fıkırlerını

• Hosuma gitti dedim cunku, seks seni zayıflatır iyi gelir dedim.

• dansett erir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kadin olsun erkek olsun dusuk belli pantolonu kimseye yakistirmiyorum. Cok cirkin bir goruntu veriyor.

1|0
    0|0
  • Düşük bel giymeyerek :)

1|0
    0|0
  • Spor yap ve yuksek bel giy moda

1|0
    0|0
  • ınceltıcı kremler var

1|0
    0|0
    • saglıklı mı kı

• kesınlıkleee tum testler yapılmıs ıcıne gıren bır sey yok ve plates yapmaya basla cıdden ıkısı ust uste super ıse yarıyr

• Ben hic yuksek giymedim 10 senedir bir cacik yok laa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...