Ligler Ertelendi?

Fenerbahçe Spor Klübü Ligden Çekilme Kararı Almasının Ardından Türkiye Futbol Federasyonundan Yapılan Açıklamada Ligleri 1 Hafta Ertelediklerini Paylaştı
Bundan Sonraki Süreçte Türkiyeyi Neler Bekliyor?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Failler bulunana kadar Futbol oynamayacağız dedi ve bunun üzerine lig ertelendi. failler bulunmadıkça da sürekli ertelenecek. Fenerbahçenin rakibi kulüpler yöneticiler taraftarlar spor medyası. fenerbahçeye karşı takındıkları tutumu bırakmadıkça bu ülkede futboldan konuşulamaz. Çünkü Türkiyede futbol demek Fenerbahçe demek. Fenerbahçe yoksa Türk Futbolu yoktur. Ayrıca bu işi hala sadece Fenerbahçeye karşı yapılmış zanneden zavallılar var. anlayın artık bu Türk Futboluna karşı yapılmış bir terör eylemidir ve sansasyonel etki yapması için ülkenin en büyük kulübü seçilmiştir.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Kupamızı verinnnnn.
    İmza: İbrahim Hacıosmanoğlu

0|0
    0|0
  • Olay teror olayi ts fb gerginliginden faydalanarak fbye saldirdilar suc tsde kaldi fb ligden cekilcek filan hikaye.

0|0
    1|0
    • kardeşi, m haberlere bak istersen yakalanan zanlılar fanatik ts li teror falan değil ts li işi

• Amac bu zaten sizleri inandirmak ben zaten biliyodum bole cikacagini olayi kapaticaklar @legendaryyy

• adamları ortaya atmıyorlar bızı ınandırmaya falan calısma değil herifler kendilerşi o hatta minibusculuk yapan tipler ve sosyalk medya hesaplarından videolar ve fotolar atıyorlar o ana dair ve o saatte yogun telefon gorusmeleri var hatta olayı doğrulayan yorumları var sosyal medya hesaplarında

• bu olayı yapanlar bulunana kadar Fenerbahçe sahaya çıkmayacakmış öyle diyor yöneticiler haklılar tabi

0|0
    0|1
  • Hahahah güldüm vallahi..!

Fenerbahçe mi çekilecek? Adamsalar çekilirler Şikebahçe!

0|2
    1|1
    • helal dostum şikebacce , bursadan gol haberi mi var 2-2 mi :))

• rezil allah belanı versin inşallah aynısı sana ya da bir yakınına olur hala neyin derdinde bu cevabından sonra adam olmadığın kanıtlandı enkin

• senin aklının kapasitesine tüküreyim :) ezik herif bak suclular yakalandı ts taraftarı 2 karaktersiz herif

• Fener daha rize'ye trabzon'a zor gider.

0|0
    0|0
    • rize onların köpeği :) maçı sattılar farkında değil misin sen hala?

Yükleniyor...