Protein tozu kullanmayı düşünüyorum karbonhidratla birlikte olandan mı alayım protein ağırlıklı olandan alıp makarna mı yemeliyim bol şekilde?

Protein vücut gelğiştirme sporunda başarılıolmak için en gerekliş besindir ben 67 KG boy 1.83 en az bir 75 kilo olmam lazım protein tozu da almayı düşünüyorum karbonhidratlı olanlardanmı alsam proteinli olanlardan mı almalıyım karbonhidratlı olanlarda fiyatlar biraz daha uygun protein oranı daha düşük karbonhidart daha yüksek protein ağırlıklı olanlar dah apahalı ve karbonhidrat oranı çok daha düşük protein tozu alıp bol bol makarna mı yesem tabi makarna da bir yere kadar yiyebilirim ne yapsam size bu konuda yardımcı olursnaız sevinirim teşekkürler herkese

• PROTEİN TOZU AL
    0% (0)43% (3)38% (3)Oy Ver
  • KARBONHİDRAT TOZU AL
    100% (1)57% (4)62% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Siz gidin cinsellik soruları ile ilgili şeylere yorum paylaşn mk dengesizleri önemli konulara yorum yapmayın ipneler

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• protein tozu al

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadaş selam, dediğin gibi protein özellikle vücut geliştirme için olmazsa olmazlardan. Ama öncelikli amacın kilo almaksa direkt protein tozuyla başlamanı tavsiye etmem. Karbonhidrat ağırlıklı beslenirsen daha verimli olacaktır. Bunun için takviye kullanmak da istiyorsan, www.supplementler.com/.../hardline-progainer-3000-gr-474 bu ürünü bir denemeni öneririm. Spor salonunda bir kaç arkadaşımın kullanıp olumlu sonuçlar aldığını gördüm. İstiyorsan başka markalara da bakabilirsin tabi..

0|0
    0|0
  • Karbonhidrat al:)

0|0
    0|0
  • protein tozu al

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• protein al kas geliştir aşkım

0|0
    0|0