Deneyimli sporcuların yorumlarına ihtiyacım var?

merhabalar. şu anda gittiğim bir spor salonu var, pilates bosu fitness ve cardio yapıyoruz Kadınlara özel. 5 aydır gidiyorum hafif kaslandım ancak halen istediğim fitliğe ulaşabilmiş Değilim, özellikle bacaklarım hala istediğim gibi sertleşmedi. düzenli de gittim haftada en az 2-3 gün gitmeye Özen gösterdim ve gitmediğim günler evde spor Yaptım. şimdi evimize yakın bir spor salonu daha açıldı ve her türlü ağırlık, spinning, pilates, cardio var. buna yazılmayı düşünüyorum, kaslanma ve istediğim diriliğe ulaşma konusunda daha iyi verim alırım gibi geliyor. sizce ne yapayım deneyimli sporcular? ayrıca şimdi gittiğim tarafta ekipman az olduğu halde 378 tl iken bu yeni açılan 210 tl üç Aylığı.

Güncellemeler:
bu arada zayıfım, boyumla kilom Arasında 8-10 kilo fark var. kilomun ÇOĞU kas. kilo vermeye ihtiyacım yok bu yüzden ağırlık girmek istiyorum.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• 2 ay total body yap. Bütün makine hareketlerinden 2 set yap. Eve git protein agırlıklı ye. Haftada 2 gün git 2 gün dinlen , 2 gün gir 2 gün dinlen yapabilirsin.2 ayın sonunda direk bacak agırlı girersin.

0|0
    0|0
    • evet ben de haftada en a 3-4 gün çalışmayı düşünüyorum zaten. peki bu şekilde yaparsam 3 ay sonunda ne kadar değişim kazanırım, kaslarım belirginleşir mi?

• Orasını çok düşünme bence. Uykunu iyi alıp , düzgün beslen. Kas işine gelince erkeklere göre kızlar yavaş gelişiyor. Bunu dengelemek içinde ağır girmeleri gerekiyor. Sende yapabilcegin agırlıkta kaldırırsın. Zorla işte biraz. Ama çokta zorlama.

Erkekler Ne Diyor 2

• Çalışma beslenme orantılı olması lazım bide mesela 5 kg barla çalışıyosan 1 hafta sonra 10 kiloya çık barların kilosuna arttır yavaş bir hareketi 25 kere yapıyosan 30 kere yap artış olsun ama haftalık olur aylık olur sen karar ver

1|0
    0|0
  • Vucut şekli genetiktir beslenmeylevıcut şekline göre vucudu doşduuruz veya inceltiriz ne yersek o olur ve antremanşada iyi bir antremanlda yontarız vu bizim elimizde olan birşwy salonlara gelince ben hep yakınlardaki sşaonları tavsiye ediyorum cunku en iyi salon yakın olandır bıkmassın sıkılmasaın gitmek istemediğin zmn bile yakın olduğu için zorlanmadan gidersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...