Aşka inanmıyorsanız, bana hayatta inanacak daha güzel bir şey gösterebilir misiniz?

Hayat geçmiş midir sizin için, gelecek midir, yoksa nefes aldığınız ve hissettiğiniz şu an mıdır? Yastığınızda kalbinizin sesini dinlerken mi en çok anlarsınız yaşadığınızı? Belki de kalbinizin onun ismiyle atıyor oluşu biraz da? Söyleyin , siz nasıl uyanırsınız? Aynanın karşısında her sabah dikilirken yüzünüzde beliren veya belirmesi muhtemel kırışıklıklar uçurum olur mu birer birer? Hangi uçurumlarda yitirdiniz çocukluğunuzu? Gözleriniz hep böyle miydi, yoksa sadece yaşla dolarken mi böyle bulanık? Siz hangi ara bu kadar büyüdünüz? Söyleyin , sahi, nedir bu hayat?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayat, raslantı ve beklentilere gebe bir kocakarıdır aslında..

Sen hani böyle anlam yüklüyorsun ya bu kocakarıya. Hiç umrunda olmuyor onun işte. Çünkü, bu kocakarının güzel ve kötü diye ayırt ettiği bir şey yok kendi içinde. Öyle bir değer yargısından mahrum bu kocakarı. He diyip geçiyor sadece. Koluna iki tane jandarma girmiş Ferdi Tayfur gibi bakakalıyorsun öyle hüzünlü hüzünlü..

ve yaşamak o kadar anlamsız ki aslında, yastığımda yatarken, beynini yoramayacağın kadar. Yok hayatın anlamı falan. İşte sabah küfrederek uyanıyorum mesela ben bu anlamsızlığa..

Bu arada, sol gözümün kenarındaki kesik izi, çocukluğumun en güzel yıllarına tekabül eder. Baktıkça ''güzel çocukluk yaşamışım'' derim.. O güzel dediğim çocukluğum da bana ait sadece; bana güzel..

Hayatın umrunda falan değil..

link

0|0
    0|0
  • Bir yalanı yaşamayı, bir gerçeğe inanmaya tercih ederim.

İnanma, yaşa.

0|0
    0|0
  • Neden illa da bir şeylere inanmak zorundayız ?

0|0
    0|0
    • serkanserkaannn arkadasımızla da aynı konuyu konusuyoruz.

Hanı derler ya bır işe baslamadan önce onu basaracagınıza inanın...

Hayatta inanmadan nasıl birşeyler basarır ki insan? Somutlugu sevenlerdenım ben ondan ınanmadan yasamak bana gore degıl..

• İnanma , bil

• Yasamak sevgiliyle gecirilen zamanlar ve sevgiliyle gecirilen zamanlarin gelmesini beklemekten ibarettir.

0|0
    0|0
  • hayatta aşktan meşkten önemli bir çok şey var. Hayatta aşktan başka birşey konuşmayan kişi konuşacağı başka bir konu yoktur.

0|0
    0|0
    • hayatta sevgıden baska elde kalan ne var?

• aıle de de ask var...cocuklugumda kı en buyuk ask bır baba degıl mı? genıs dusunmek belkı de genısce baslıktan sonrasını okumak guzel olabılır :)

• evet, öyle düşünüyorsan ne güzel. Hani burada aşk meşk derken genelde kadın erkek ilişkileri anlatılırda

• Çocuk herşeyden güzel

0|0
    0|0
  • ama çok duygusalsın sen :D

0|0
    0|1
  • İlla bir şeye inanmak mı lazım

0|0
    0|0
    • Herseye bosverr dıyen bır kısılıge sahıpse ınsan ınanmak lazım degıl ama ben herseye bosver..dıyen ınsanlardan degılı...

zoru secıyorum belkı ama ınanmak ısterım...dostuma...sevdıgım ınsana...aıleme... ınanmadan yurunmuyor hıc bır yolda..

• İnanmadığın biriyle dost olamazssın zaten

• dıyorsun ya ılla bır seye ınanmak mı lazım dıye bundan dolayı

işte yuzden ''İnanmak lazım...''

Inanmadıgım bır ortamda,askta,dostlukta duramayanlardanım ben bundan ınanmam lazım..

• makarna ?

0|0
    0|0
  • kameran varsa neden olmasın :))) şaka tabiki.ilk okuyunca aklıma geleni yazdım da

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aşk bitebiliyor, arkadaşlıklar bitebiliyor, okul-iş vs. sahip olduğumuz her şeyi kaybedebiliyoruz ama aileye karşı duyulan o sevgi her ne olursa olsun tükenmek bilmiyor. Ailem, yaşıyor olduğum için şükretmeme en büyük sebep..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • çocuk sevgisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...