Bayramda ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Bayramda bir planınız var mı? Yaşadığınız yerden uzağa mı gideceksiniz, yolculuk var mı yoksa cuma gününden mi başladı?

Bu arada şimdiden herkesin Kurban bayramı kutlu olsun, mutluluk dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle:)

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Bayram boyunca çalışacağım,boş olduğum birkaç saatte akraba ziyaretleri ile geçecek.

0|1
    0|0
  • Akraba ziyaretleri.Yaprak sarmalar. Pilav üstü kavurma. Baklavalar. Bayram planlarım bunlar.

Sağol seninde şimdiden bayramın kutlu olsun. Sevdiklerinle mutlu bayramlara :)

0|0
    0|0
  • Oldugum ilin ilçesine ananemlere gitcez.Oldukca sıkıcı

0|0
    0|0
  • evde oturup ders çalışmayı planlıyorum :D

0|0
    0|1
    • inşallah çalışırsın ben öyle bir planı uygulayamayacağım için planlara dahil etmedim:)

• akraba ziyareti sevmem el öpmekten tiksinirim mecbur ya arkadaşlrmla sevgilimle takılcam yada ders çalışcam bakalım hayrlısı :D

• izmire gidiyorum inş. :D

0|0
    0|0
  • yengem geliyor kavga falan ederiz birinci gün ertesi gün somurturuz yani öyle

0|0
    0|0
  • hiç bişey yapmıyorum .iyi bayramlar

0|0
    0|0
  • Çk şey.

0|0
    0|0
  • Uyumak..

0|0
    0|1
  • Ben puanlayıp bayramını kutlayıp gideyim ya.

0|0
    0|1
  • Yok maalesef

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• İki gün sabah 6 gece 2 arası çalışıcam.

0|0
    0|0
  • Akrabalara falan gitmeyeceğim :D Evde oturup ders çaışırım biraz sonracığıma gidip yabancı diziler izlerim. Biligisayar oynarım falan. Sınavlarda bayramdan sonra başlayacak :(

0|0
    0|0
  • akraba ziyaretleri,etin hernevisi önümüze sunulacak hayır diyemeyeceğiz sonra maden suyu içmece...Ramazan bayramından farkı tatlının yanında bol et olması:)

0|0
    0|0
  • Et ve türevlerini son kez tüketip jübilemi yapmayı planlıyorum.

1|0
    0|0
  • evde yatışlardayım...

0|0
    0|0
  • ders çalışıcam

0|0
    0|0
  • Nargile yakacam balkonda bahreyn çilekli a kalite tütünüm var.

0|0
    0|0
  • öğrnci adam ne yapar boş boş evde oturur:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...