Veysel Sarıya Laf Atanlar Neden Furkan Özçal, Stancu ve Mehmet Batdaldan Hiç Bahsetmiyor?

Hani Galatasaraydan giden oyuncular şike yapiyormuş ya Gençlerbirliği maçında Galatasaray öndeyken Stancu gol attı maç berabere bitti Başakşehir maçında Mehmet Batdal attı maç berabere bitti dünde kiralık Furkan gol attı hadi bunlarida soylesenize ne demişler insan karşısındakinidr kendi gibi bilirmiş

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• o değilde rize maçında serkan kırıntılı mükkemel performans gösterdi :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• İslerine geldigi gibi bosver sen onlari futboldan anlamayan kisiler zaten bircogu.

0|0
    0|0
  • 80 dene sonra kaç penaltı kazanmışlar onlara bir baksınlar

0|0
    0|0
  • onları bilmemde Necati Ateşin galatasaraya gol atmadığını iyi biliyorum

0|1
    0|0
    • Necati gol atmamışmı? ? AntalySpordaykeb Gsye attığı gollere bak

• izlememe gerek yok kardeşim adam atmıyor galatasaraya. hiç golü yok demiyorum tabiki golü var ama birçok maçta bilerek dışarı atıyor.

• Ya bırak bunlar herkesi FB ki zannediyor:)

0|0
    0|0
  • Tamam

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Sercan da var

0|0
    0|0
  • Veysel sarıda şike yaptı bunu göz ardı etmiyelim dünde karabük kalecisi
    Stancuda yapmıştı ilk başta furkan özçal mehmet battalda öyle gsnin eski futbolcuları hep aynı senaryo

0|1
    1|1
    • Hangi maçlarda gol atmış gsnin eski futbolcuları manyak birini söyle bana birini veysel sarı örneği var o daha açık seçik

• futbol cahili geçen hafta veysel sarı tarafından 3 gol atıldı pbs.twimg.com/media/CApkqUbXEAAmc7I.jpg:large

• şikecisiniz kabul edin bir sercan gol attı diye her defasında sercan sercan diyip durmayın sercanı ordan buraya süreklediniz kiralık verdiniz başka kuluplere adamda hırslanıp atmıştır iyide yaptı ama necati ateş gol kralıyken gsyle oynadığında nedense atamadı eskişehirdeyken ama bize çok attı veysel sarının yaptığı şikeyi tüm türkiye kolay kolay unutmaz

Yükleniyor...