Squat hakkında biraz bilgi verebilir misiniz :) ?

Benim ögrenmek istedigim squat kalçayı büyütürmü yoksa sıkılastırdıgı için incelme mi olur? Bunun yanı sıra üst bacak kısmıda çalıstıgı için orası incelirmi yoksa kalınlasırmı? Nekadar süre de etkisini gösterir? Hergünmü yapmam gerek yoksa haftada bir kaç kez yeterli olurmu mi? Kaç tekrar yapmaliyim? :)) Ha bide adet dönemim biraz uzun sürüyor o zamanda yapsam saglık açısından bir problem olurmu? :)
Hepsini yanıtlarsanız sevinirim. Simdiden tesekkürler. :))

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Büyütür, inceltmez ve üst bacağı da kalınlaştırır, kas tutar. Her gün yapabiliyorsan yapmalısın veya 2 günde bir iyidir. İnternette programlar var onlara uyarak çalış. Adet dönemi hakkında bilgim yok onu iyi araştır :)

0|0
    0|0
    • Üst bacagım zaten biraz kalın, daha da mı kalınlasacak yani :/ Adet konusunda tam bir bilgi bulamadim fakat fazla zorlanmazsam sorun olmaz diye düsünüyorum. Tesekkür ederim bu arada :)

• Tam yol ileri ozaman. :) Tekrar tesekkür ederim. :)

• Kesinlikle ileri :) Zorlu bir süreçtir ama squat'in hakkını veren her kadının fiziği rakiplerini direkt yarışın dışına iter, şimdiden kolay gelsin başarılar dilerim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Beslenmene, istikrarına ve genetiğine göre değişir, sonuçlar ve süresi. Amacına göre beslenme programı ve tekrar sayısıda değişecektir.

0|0
    0|0
  • sguart mı s quirt mi?

0|0
    1|1
  • squat sıkılaştırır, eğer yaglıysan incelirsin ama inceysen büyüme olabilir. diğer soruların hakkında bilgim yok ama internetten squat programları bulabilirsin kendine :D

0|0
    0|0
    • Boyum 1.64 kilom 55. Yani çok fazla bir fazlalıgım yok. :D Sadece azcık sekil vermek istiyorum, yoksa boyutundan memnunum, incelmesinide istemiyorum ama :D

• tamam o zaman ne incelir ne kalınlaşır, biçim alır senin istediğin gibi

• Dolgunlaştırdığı icin kalınlaştırır. 4 günde bir ara vererek yaparsın. Ilk gün 50 tane yap. Hergün 5er tane artır. Sıkı ve sekillendirir

0|0
    0|0
  • kalça sıkılaşır güçlenir pilates yaparsan bide şekil alırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• pilatesin bacak versiyonu

0|0
    0|0
Yükleniyor...