Kas yapımı süresi?

Arkadaşlar bn 167 boya 41.8 kiloyum bugün spora başlayacam biraz kilo alıp kas yapmak için özellikle karın kası.içinizde bilgisi olan var mı ne kadar zaman alır kasların belirgin hale gelmesi?sabah kahvaltıda iki yumurta yedim spora gitmeden ton balıklı makarna yiyecem protein ve karbonhidrat ağırlıklı beslenecem şimdi

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kardiodan uzak dur genellikle ağırlık çalış ve kilo alma diyetine gir kilonun 2 katı kadar günlük protein ihtiyacını karşıla, karbonhidratıda spordan önce al ki enerjin olsun ama 1 2 saat önceden al. Uyku düzenine önem ver günlük 7-8 saat uykun olsun. Bu kas gelişimin için önemli. Kilo alıcam diye hamur işlerine falan girme durduk yere yağ alma. Protein ve karbonhidrata önem versen yeter.

Ağırlık için de karın kasları için mekik ama değişik versiyonlarını araştır. Kollar için dumbell'lar ile çalışma şekillerine bak, biceps, triceps, omuz gibi.
    Bacak için sadece squat yapsan yeter.

0|0
    0|0
    • Salona başlıyorum bugün işte makarna ton balığı tavuk pilav ye dediler 100 gr antremandan önce kahvaltıda 2 yumurta mutlaka dediler bnde ona uyacam bakalım

• Makarna yerine patates falan ye daha iyi olur. Onun dışındakiler gayet protein ihtiyacını karşılar. Kahvaltıda da yumurta yanına soya sütü de içersen tamamdır.

Erkekler Ne Diyor 8

• Yağlı şeylerden uzak dur. Senin önce kilo alman gerek bırak hele garın gasını. Önce bir 10 kilo al. Sana 6 ay müsade. Sonra definasyon diyetine girer yağ yakarsın.

0|0
    0|0
    • Zaten bnde bir 50 51 kilo olmak istiyorum ama yağlanıp göbek yapmadan o yüzdende ağırlık antremanına başlıyorum bugünn

• Daha önce hiç ağırlık çalışmadım nasıl olcak onuda bilmiyrumm

• Süt yoğurt gibi şeylerin faydası var mı kas yapmada kefir falan

• en az 3 ay. Efsana birşey de bekleme resimlerde gördüğün kişiler manken bunu unutma işleri bu ve yıllardır sporla uğraşıyorlar. Sporu yaşam tarzı haline getirmediğin sürece bir noktaya varman zor olur.

0|0
    0|0
  • Doğru besinlerle 2 aya yaparsın. Zaten çok zayıf bir kızsın. Ben 185 boyunda 82 kiloyum baklavalarım var omuzlarım geniş ve göğüslerim de belirgin.

0|0
    0|1
    • 50 51 kilo olup sıkı ve fit bir vücuda sahip olmak istiyorım ete dönüşmeden her sabah 2 yumurta tavuk ton balığı makarna pilav ye dediler hamur işi ve şekerden uzak dur denildi bide ağırlık antremanı verilecekmiş

• 24 yaşındayım bn

• Hmm evet boyuna göre 52 kilo olmalısın. Ben 167 boyunda ince belli bir kız çekici olur. Belinden kavraması falan güzel olurdu :))

• Mekik ile 2 ayda ortaya cıkar

0|0
    0|1
  • 1 yıl sürer

0|0
    0|0
  • gayet zayıfsin aslında vücudun güzel durmuyormu

0|0
    0|0
  • kas niye yapıcan deli pilates yap vucudun şekillensin

0|0
    0|0
  • http://hizliresim.com/gkaoj0 fıtnessa gidiyorum altı ayda bu kadarım :Dd

0|0
    0|0
    • Bn fıtness yapmayacam sadece ağırlık çalışacam kilo verme lüksüm yok artık 50 51 kilo olmak istiyorum et olmadan sıkı ve kas ile

Kızlar Ne Diyor 2

• Yediklerine dikkat et vücut yapınla alakalı ben aralıksız bir ay çalışsam kas oluşur el verişli olması lazım

0|0
    0|1
    • İşte her sabah iki yumurta ye dediler tavuk ton balığı makarna pilav ağırlıklı beslenecekmişim bide ağırlık antremanı yapacaksın dediler

• Gidip salon ile konuştum öyle bişey demediler sıkıntı yok heralde o durumda

• Canım benim salon sana tabiki sorun olmadığını söyler müsteri kaçırmak isterler mi?
      Sana ağırlık çalıştıracaklar bol bol koş dicekler ya da agır hareketleri sunacaklar boşuna sana salona gelirken hamur işi makarna pilav ye demiyorlar amaç sana kilo aldırıp zamanla kasa çevirmek

• 3-4 ay

0|0
    0|0
Yükleniyor...