Spor yapan ve bilgisi olan arkadaslar bir help?

Boyum 1.71 kilom 58. Basenlerim aslında normal ama eski sevgilim 1.78 ve zayıf bir çocuktu. Bana sisman derdi. Spora gitmeme izin de vermezdi. Yani ben balık etliyim. Ama kafama cok takıldı. Basenlerim daha ince olsun diye koşmaya ckıcam hergün bir saat. Ayva göbeğim var oda gitsin diye günde 30 mekik? Yeterli mi peki bunlar? Ayrıca cokta su icerim ve yoğurt yerim.

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli bir diyet yapman lazım diyet yapmadan vücudunu şekle sokman çok zor basenler için split squat hareketini öneririm karın içinde mekik çekebilirsin ama sadece şekillendiriri diyet yapmadan bir anlamı olmaz yani mkiğin farklı türevlerinide yapman lazım tabii

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Eski sevgilim de bana offf çok zayıfsın deyip dururdu. Neyse koşunu yine yap ama mekikleri 3 set haline 30ar yap bir de squat yap derim ben.

0|0
    0|0
    • Evet bende onları yapicam :)

• Mekik yerine kosu yap basenlerin sıkılasır :) mekik yapsan karın kaslarin cikar ki bu kizlara hic yakismayan kastir

0|0
    0|0
  • günlük 100 mekik ve sabahları aç karna bir bardak su içine 1 kaşık elma sirkesi , gerçekten faydasını göreceksin

0|0
    0|0
    • 100 mü? Nasıl yaparim 😒😒

• kaldı ki benim yaptığım az gerçekten 700/800 yapanlar var

• Zamanla olur herhalde. Başlangıç yine 100 mü olmalı? Sirke ne gibi yararı olur?

• Oysa ideal bir hatunsun biri öyle dedi diye harap etme kendini daha aşağı kilo hasta eder halsiz bırakır ( onun fantazisi başka belliki )

0|0
    0|0
    • Takıntılıyım ben zayıflamam lazim😒😒

• Malesef :)

• Özün bilir

• 30 mekik yetmez ama onun yerine youtubeda videolar var women workouts yaz 10 dakikalik videolarda kendine uygunu sec spor salonuna gitmeden evde rahatca yapabilirsin. Basenler icinde squat yap

0|0
    0|0
    • Evet spor salonuna gidemem calısıyorum. Aksam sahile inerim ama. Tesekkurler

• Evde bile yapabilirsin o programlari sadece bitane minder lazim oda en fazla 20 lira falan kolay gelsin simdiden sporda en onemli sey sabir unutma

• Tesekkurler

• iyisin aslında abartılcak bsy yok gbi

0|0
    0|0
    • Yok ama işte anlattığım gibi

• Iyiyim zaten ama canımı sıktı öyle demesi

• kendi kayberder s2tir et ;)

• Süper. Devam et squat yap. Sekillensin birazda

0|0
    0|0
    • O aklıma gelmemişti bak yaparim

• boyun da kilon da güzel bence onormallik sevgilinde bence

0|0
    0|0
    • Evet o bana göre kısa ve zayıftı. Ama sisman diye diye kafamı yedi

• Spor şart 😄

• evet spor yap sıkı olmak her zaman iyidir

• balık etli iyidir boşver bozma sen...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Boyuna ve kilona göre balık etli olman pek mümkün değil gibi. Gayet fit duruyosun böyle bakınca. :D Bölgesel fazlalıkların vardır belki, bilemem. Pilates yapmanı öneririm. Hem sıkılaşırsın, hem fazlalıkların gider, hem de kaslarını uzattığından daha zayıf ve uzun bir görüntüye kavuşursun.

0|0
    0|0
    • Gayet fit vücudum var fazlalık bile yok.. Ama dedğim gibi eski sevgilim zayıftı ona göre iriydim. Pskolojmi bozdu

• Sabah 9 aksam 6 calısıyorum bebeğim salonlara gidemem.. Sahil cok yakın kosu uygun diye düsündüm

• Aa, o zaman dediğin de olur. Hatta çok güzel olur. Koşu değil de yürüyüş bile yeterli. Deniz havası, mis gibi.

• Kilolu hiç değilsin sadece göbek ve basen yüzünden öyle gözüküyordur, hatta 7 kilo almalısın koşu ve mekik bencede yapmalısın ve bol su içmeyi unutma.

0|1
    0|0
  • Zayıflamak istiyorsan ilk önce bu düşünceye kendini hazırlaman gerekiyor bu süreç içinde sana olumsuz yorumlar gelebilir olumsuz yorumlara kulaklarını kapatacaksın. Zayıflamak için sadece koşmak ya da mekik çekmek yetersiz kalır beslenme ve uyku saatlerin ve miktarları düzenli olmalı. Sporu hayat felsefen haline getirmelisin ki fayda göresin. Spor içinde salonlara başlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Çocuğa bak sen -.- Boyun ve kilon bana göre süper,
    yine de kilo vermek istiyosan sağlıklı beslen, spora başla, ama bence sende fazla yağ olmaz ya kas eksik ola bilir o zaman ağırlık antrenmanı yapman lazım..

0|0
    0|0
    • Zaten iyiyim fizik olarak. Ama eski sevgilim zayıf olduğu icin beni de cıldırttı

Yükleniyor...