Spor salonuna gidenler bakabilirler mi?

ben zayıflamak için değil aksine şişmanlamak için gitmeyi düşünüyorum.ama daha önce hiç böyle bi ortamda bulunmadım.merak ettiğim şu ki orda hoca benimle birebir ilgilenicek mi sürekli?çünkü benim gerçekten böyle bir çalışmaya ihtiyacım var..ne biliym yemek konusunda program yapar mı benim için vs.kısaca ordaki hocalar birebir ilgileniyorlar mı?ortam nasıl

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• eğer prof bir yere gidersen senden doktor raporu isteyecek evvela kaydını yapmadan önce. daha sonra boy ve kilonu ölçüp ona göre bir beslenme ve egzersiz programı hazırlayacak.. Programa uyup uymamak senin azmine kalmış bir şey artık. Bire bir ilgilenmesi söz konusu olamaz salonda ki antrenörlerden takıldığın hususlar hakkın da bilgi alabilirsin. Şayet iyi bir spor merkeziyse antrenörler devamlı yakınınızda olacaklardır zaten.

1|0
    0|0
    • ben iyi bir yere gitmek istiyorum ama fiyalar konusunda hiçbir fikrim yok.ortalama ne kadardır..aylık mı oluyor bir de?

• istediğin kadar olabilir bunun süresi standart yok aylık 3 aylık haricinde 6 aylık ve senelik daha ucuz olur.Bulunduğun ile ilçeye semte göre değişir bunlar. 60 tl ile 100 tl arası genelde aylık

Erkekler Ne Diyor 13

• Hangi spor salonuna gittiğine 99.99% bağlı olan bir durum. Mahalle arası spor salonuna gideceksen, ya da çok pahalı olup hocaların program yazmak için bile 20 30 TL artı ücret aldığı salonlara gideceksen hiç bir işine yaramaz.

Hızlı kilo almak istiyorsan büyük ihtimal Weight Gainer yazarlar ya da Protein Tozu.

Biraz para biraz da araştırmaya dayalı bir olay bu. Her pahalı gördüğün insanların balık istifi gibi koşubantlarına doluştuğu yerler de iyi diye bir kaide yok.

0|0
    0|0
  • ben 2 bucuk yıldır duzenlı fıtness yapıyorum sana sunu tavsıye edebılırım..genelde ıyı salonlarda artık sıstem su ; aylık salon ucretı harıcınde bırde hocadan bu destegı almk ıcın artı bı ucret daha oduyorsun..ki burada hocaya para odemende yeterlı degıl hocanın gercekten yeterlı bılgıye sahıp olup olmadıgını bılmende gerekır bence..

eger bunlarla ugrasmam kendım hallederm dıyorsan al bı tane gainer kullan oda ısını gorur kılo alırsın..salona gıttıgın surede de fazla olmıycak sekılde kardıyo yaparsın(kosu bandı,bısıklet,eliptical)

0|0
    0|0
  • kardes sen yanlış yere bakıyorsun bugun ne pısırseme katıl,bana ne yedırseler sıserımı seyret:)

0|0
    0|0
  • Kadın olduğun için ilgilenecekler. senden hoşlanmazlarsa programı verirler sen uygularsın

0|0
    0|0
  • Gittiğin yere bağlı. Çokca para verip havalı bir spor kompleksine ( salon demedim dikkat edin ) gidersen ilgilenebilirler ya da ayda şu kadar paraya kişisel antrenörlerimizden yararlanabilirsiniz de diyebilirler.

0|1
    0|0
    • anlıyorum fiyatlar konusunda az çok bilginiz var mı.ortalama bi yer mesela..

• sen bu işle ilgileniyosun sanırım.çok teşekkür ederim evet ben de en az bir 10 kilo istiyorum.ama hayal gibi bilmiyorum spor faydalı olur mu...bu söylediklerini aklımda tutucam ve en kısa zamanda bir antrenörle görüşücem.teşekkürler tekrar

• Ağırlık çalışmaktan başka şansın yok ama kardiyodan kesinlikle uzak dur, en fazla 10 dakika olailir. Vücudunun büyüme hormonu ve testosteron salgılamasını tetiklemen lazım ve bu da ancak ağırık çalışarak olabilecek birşey. Bununla ilgili hormonal takviyeler var ama yan etkileri aşırı olabilir.

• Salona gidebilirsin de farklı şeyler yapacaksın. Tam bilmiyorum ve hoca da bi doktor gibi program verecek. Al doktoru vur fitness hotasına. Aynı şey.. Bi beslenme uzmanı en iyisidir yani.

0|0
    0|0
  • ben yüzme antrenörüyüm bizde özel birebir dersler var. Ama spor center larında çok kalıtelı ise ekstra ücretle oluyor

0|0
    0|0
  • siz ister ve ısrar ederseniz hoca ,size uygun program yaparak takip edebilir yoksa sıradan bir müşteri olursunuz...

0|0
    0|0
  • Elit bir salonda ekstradan parayı parasan personal trainer tutabilirsin.. nefes alıp verme hızınla bile ilgilenir .. yani demem o ki dilberim ;

money talks .. talking money creates higher hopes !

0|0
    0|0
  • aslında çok basit yemekte bol su tüket kilo alırsın

0|0
    0|0
  • Kadınlarla ilgileniler.. Bize programı dayar yok olurlar..

0|0
    0|0
  • iyi değil

0|0
    0|0
  • Şişmanlamak için salona gidilmez

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• tabiki ilgilenir,kas yaparakta dolgunlaşırsın , her dakika başında olmaz,sana uygun bir beslenme ve egzersiz programı verir(ek gıda takviyeleri) sende uygular isen başarılı olursun..

1|0
    0|0
  • sen onlara soyle kılo almak ıcın gıttıgını onlar sana ayrı bı program hazırlar ılk 1 hafta bırebır ılgılenır sadece sıkılaştırıcı hareketlerı yaptırır kemık olcumunu de yaptır ayrıca

1|0
    0|0
Yükleniyor...