Sınıf ayrımları tekrar mı geliyor ?

bir zamanlar 1.sınıf 2.sınıf vatandaş ayrımları ve bunun sonunda gelen iç çatışmalar yenilenen iç düzenler kaldırılan sosyal ayrımlar.. şimdi dikkat ediyorumda daha çeşitli tatlandırlarla tekrar yerleşti gibi.. sizcede öyle mi ? bir gün bizde business alıp koltukları parçalamaya başlayıp isyan eder miyiz ?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun üniversite seviyesinde bir soru olmul (Al sana bi ayrım daha)

Sınıf ayrımları zaten hep vardı. Bu da halkın olması gereken refah ve eğitim seviyesine ulaşmadığından kaynaklanıyor. Saçma sapan yerlerde saçma sapan insanların bulunması adaletsizliği getirir hep. Bunların çözümü de en baştan başlayarak bütün bu prüzleri ortadan kaldırmaktır.

0|0
    0|0
    • refah eskisinden daha yüksek, eğitim de kesinlikle daha iyi durumda tüm dünya için, ama en gelişmiş ülkelerde bile bu sınıflaşma oluyor.

• ahaha istemeden güldüm. Sınıf ayrımının sebepleri ya kültürel değer eksikliği yada eğitim-refah düzeyi eksikliğidir. Avrupada kültürel değer olmadığı için böyle bir sorun yaşıyorlar. Bizde de kültürel değerler var eksik olan şeyin ne olduğunu söylememe gerej yoktur sanırım

Kızlar Ne Diyor 2

• bence böyle bişey olmamalı

0|0
    0|0
  • En kötüsüde marka giyicem tiki baykuş oalcam diye bir harley alır ama elemanın cebnde tl yoktur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kahretsin burjuvayım

0|0
    0|0
Yükleniyor...