Bacaklarım biraz kalın nasıl inceltebilirim?

basenlerim ve bacaklarım biraz kalın öyle kötü değil ama inceltmek istiyorum .. ne yapabilirim bunun için bilgisi olan var mı ?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Vucut şekli genetiktir yani sadece bölgesel incelme olmaz zayıflarsan istediğin forma zamanla gelir vucudun bunu nasıl başarıtım diyosan dengeli ve düzenli beslrnicrksin ve iyi tempolu kosuyla kalori avığı cıkarcaksın zamanla iyi bir form yakalarsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• https://www.youtube.com/watch?v=Tbcoh5hre74
    şu dansı hergün aşamalı olarak 10 dakika 20 dakika 45 dakika yap
    ama bitince de yemek yeme

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak ip atlama ve squat yapmanın çok buyuk faydasını görürsün

1|0
    0|0
  • bna sorarsan vcudnu hic bzma

0|0
    0|0
  • galiba spor salonu ve bolca paraya bb :D

0|0
    0|0
  • azcık tiner karıştır incelir

0|0
    0|0
  • Rende

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• B. k. k bacak karin kalca inceltme vidwolari bar youtubede ben iki aydir yapiyorum kalcalarimda sikilasmayi farkedebailiyorum

1|0
    0|0
    • Bakıcam teşekkür ederim :)

• www.kizlarsoruyor.com/.../q2576507-kalin-bacakliyim-ugg-tayt-resimli -- benmkide kaln bnde inceltmek istiyorum --karşılaştırman için

0|0
    0|0
  • Plates squats bisiklet koşu egzersiz vs bir suru yöntem var hangisi sana uygun hangisi sana kolay geliyor ve ya ne kadar surede nasil bir etki istiyorsun ona gore secersin

0|0
    0|0
    • evde bisikletim ve koşu bandım var ama bacak inceltmek için işe yarar mı bilmiyorum o yüzden sormak istedm..

• ilk 15 dk glikojen depolar yakılır daha sonra yağ yakımı başlar yani bisiklet ve koşu bandı için düşük ağırlıkta 30-45 dk arası idealdir.. ağırlığı yükseltme ama ozaman kas yapımı artar kalınlaşırsın.. ve tabiki beslenmene dikkat etmen gerek.. plates ve squats iç bacak ve alt karın için süper olur.. işin esprisi devamlılık.. bir öncesi-sonrası bekliyoruz artık :)

• Çok aydinlatici oldu @minotor :)

• Aynı dert bndede var psıkolojm bozuldu

0|0
    0|0
  • pilates dene ıncelıyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...