Hayatınızda en çok güldüğünüz veya en çok üzüldüğünüz şey ne oldu?

Arkadaşlar, herkez farklı farklı şeyler yaşıyo bu dünyada olmayan yok en çok komik olan yaşadığınız bsy varsa veya en çok neye üzüldüğünüz bisy cevaplarınızı bekliyorum...

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• bizim yakımızdaki bir avm ye sabah sabah pijamalarla koşarak bankamatikten para çekmek için gittim.gören herkes bana gülmüştü

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• anacığımın ben askerken vefatına...çok üzldüm... :( mümkün mertebe hayata hep gülerek bakıyorum... aklıma şu diyesim gelmiyor :)

0|0
    0|0
  • lisedeyim,din dersi sınavındayız,biz 3 kişi,ben atakan,emre en arka sırada oturuyoruz,hoca gazete okuyor ayaklarını masanın üzerinde atmış,herkes kopya çekiyor tabii kide,ama sınıfta öyle bir ses,uğultu var ki,emrenin(kopya veren) ne dediğini bile anlamıyorum,birden bir bağırdım lannn bi susun diye,herkes sustu bana baktı,bende emreye dönüp,eeee dedim,devamı ne anlamında :D:D komediydi yaa! liseye geri dönmek istiyorum! süper eğlenceliydi ya,mükemmeldi,şimdi üniversitedeyim,dokuz eylülde,izmirde,herkes bir cool olma çabasında,havalarda falan,çok kötü yaa

0|0
    0|0
  • Bir keresinde ciddi ciddi muhabbet ettiğimiz bir arkadaşım karşında gülme krizi geldi adam bana ciddi birşey anlatıyor benim içimden gülme geliyor an sonunda telefona baktım mesaj gelmiş evden çağırıyorlar dedim ve yanından kaçtım yoksa herif çok pis bakıyor yalnış anladı ama tamamen psikolojik ti :D

0|0
    0|0
    • oda sana çok sinirlenmistir :))

• Kesinlikle dalga geçmem huyum değildir insanların yaşayız tarzlarına her zaman saygı duyarım..

bu adamla muhabbetim erkek kuaföründe başladı bir kaç soru sormak istedim ama o anki psikolojim işte bazen insanın sinirleri bozulur birşeyler olur o andada bana öyle oldu :D

• Yok ya valla bu aralar hiç mutlu değilim gülmek için bahane arıyorum resmen

1|0
    0|0
    • o zaman daha once yasadigin bisyi anlat, allah iyilik versin gelir geçer

• Sıfır sattığım bir ürünün fiyatını alıcı beğenmedi ve sıfıri çok pahalı sen biraz kullan öyle sat bana demisti

• neler var ya :))

• en son neye çok güldüğüm hatılamyom üzüldüğüm o kadar çok şey oldu ki en çok hangisine üzüldüğümü de bilmiyom

0|0
    0|0
  • ortaokul günlerim makara geçerdiya özlüyorum okulun ordan geçtiğimde bakıyorum o günleri hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • lisede derste yanlışlıkla sesli bir şekilde gaz çıkardım yellendim.hoca gelip bana tokadı patlattı tüm sınıf bana güldü.yolda hala birini görsem liseden bana gülüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Arkadaşlarımla olduğum her an kahkaha doludur. En çok üzüldüğüm anlardan 2 sini söyleyim. Anneannemi kaybettiğimi öğrendiğim an ve sevgilimden ayrıldığım an.

0|0
    0|0
    • nese dolu biri olmaslisin o an , hayatin gerçekleri ne yazikki kaderimizde olani yasiyoruz

• hangisini sayayım :D:D

1|1
    0|0
  • en enini hatırlayamıyorum=/ ama mutlu olduğum zaman böyle =) olmadığında(üzgünken) ise böyle =(

0|0
    0|0
  • Ona acilmak istiyorum ama acilamiyorum, iste bu beni cok uzuyo..

0|0
    0|0
  • Geçenlerde durduk yere gülüp kahkaha attım ama neye attığımı bilmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...