Herkes önce tuttuğu takımı sonra düşüncesini yazsın.. Lütfen vicdanlı aklı selim insanlar fikir yürütsün?

Öncelikle ben Fenerbahçeliyim. Bu olayın takımı olmadığını düşünüyorum. Nasıl ki daha son olan savcı olayında olduğu gibi yine emekçi bir şoförü sırf takım düşmanlığı yaparak nası biri olduğunu bilmeden öldürüp otobüsün kaza yapmasını düşünmek ! Nasıl bir vicdandır bu ? Sizlerin düşüncelerini bu konu ile ilgili merak ediyorum ...

SİZİN FENERBAHÇE OTOBÜSÜNE SALDIRI İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZ NEDİR ???

http://img-cdn.ntv.com.tr/gorsel/spor/fenerbahce-otobusune-silahli-saldiri,AhePtHePV0eY-KYNKxgucQ.jpg?width=620&mode=crop&scale=both&v=20150404232436043&meta=rectangle

• Yapılan doğru !!!
    A seç
  • Yapılan yanlış !!!
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
76

En İyi Kız Görüşü

• GSliyim yapılan yanlış

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Yapilanin dogru oldugunu savunacak bir "insan" oldugunu sanmiyorum

0|1
    0|0
  • fenerliyim cilgin bir taraftar degilim takim icin cildiripta sagia sola saldiranlari anlamiyorum allah islah etsin en onemlisi de allah akil fikir versin savas var dresen yanasmazlar ama bir takim icin insan oldurmeye hazirlar

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeliyim en koyusundan

0|1
    0|0
  • FENERBAHCE

0|1
    0|0
  • Yapılan doğru !!!

0|0
    0|0
  • Yapılan yanlış !!!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• " Galatasaraylıyım " ve bunu yapanları Allah bildiği gibi yapsın. Fenerbahçe ve diğer takımlara karşı bir sempatim var diyemem, bazı karaktersiz taraftarlarınız Avrupa da karşı rakip adına bayrak açarak taraftarlıktan çıkıp karaktersizliklerini ortaya koydular. Tabi ki bazı karaktersiz Galatasaray taraftarı da aynı şeyleri yapmıştır onları da takımımla bağdaştırmıyorum. Ama insan hayatına kast etmek, taraftarlıktan öte bir şey. Hazmedememek bir insanın hayatına kast etmeyi gerektirmez, umarım yapılanın hesabı bir an önce sorulur. Geçmiş olsun Fenerbahçe Kulübüne..

0|1
    0|0
  • Yapilan yanlis tmamen orgut kokan bir eylem.

0|1
    0|0
  • bu yapılan Fenerbahçeye değil Türk futboluna darbe vurdu. dış basında büyük yankı yaptı ve artık kaliteli futbolcular Türkiyeye gelirken iki kere düşünecek. bu olay beni futboldan soğuttu. ligi 1-2 ay ertelemeleri lazım.

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım, yapılan kesinlikle yanlış. Savaş, saha içinde futbol kuralları içinde olmali. Silah, şiddet asla adaleti sağlayamaz. Bu duruma gelmemizde nefret tacirligi yapan futbolcular, yöneticiler ve taraftarlarin da etkisi var.

0|1
    0|0
  • Paris Saint Germen taraftarıyım. Marsilyalilara gıcık oluyorum.

0|0
    0|0
  • İlk takımım Konyaspor sonra fb bjk desteklerim. her takımın taraftarı birbirini pkklı gibi görüyor. adam karşı takıma besledigi kini israile beslemiyor o derece manyaklaşmış. zevkini çıkar tamam. gerisini ne karıştırıyon. ana avrat sövmek filan ne. ne güzel bugün gittim konyamın macını izledim eglendim geldim. ne küfür ettim ne ıslıkladım. bir kaç dangalak şerefsiz var ortayı kızıştırıyor millet gaza geliyo. milliyetçilik duyguları kabarıyor. gs fb ts bjk birer ırk olmuş.

0|1
    0|0
Yükleniyor...