Kızlar, 90 dakika sıkılmadan maç izleyebilen var mı?

90 dakika sıkılmadan maç izleyebilen var mı?

Bence izlemesi en sıkıcı spor futbol

Güncellemeler:
Amerikan güreşi bile daha eğlenceli bence :D

0|0
130

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 129

• Galatasaray ın ya da milli takımımızın maçı ise sıkılmadan izlerim yanımda sevdiğim dostlarım varsa ha birde cips kola ;)

1|0
    1|0
  • izlerm

1|1
    0|0
  • sıkılmadan film bile izleyemem.

0|0
    0|0
  • Oncesi sonrasi yorumlariyla ayni zamanda mac sabahi programi vs vs tum gununu futbola ayiran bir insanim

0|0
    0|0
  • Valla fenerin maci oldumu affetmem, hiic sıkılmadan izlerim:D

0|0
    0|0
  • 120 dk + penaltıları yürek ağızda izleyenlerdenim. 4 amca ile büyüyünce seviyor insan :)

0|1
    0|0
  • Bilmemki hiç denemedim :)

1|0
    0|0
  • Ben izliyorum ve seviyorum.
    Ama bazen takımım çok yavaş ve kötü oynuyor. Doğru dürüst pozisyon olmuyor maçta. O zaman sıkıcı oluyor. Bütün aile muhabbete dalıyoruz öyle olunca.

0|0
    0|0
  • Hiç deneyip güzel canımı sıkamam :)

0|0
    0|0
  • 90 dk soluksuz izler artı maç özetlerine bakar artı yorum programlarını da izlerim. Neyse pese gidek mi kızlar? :D

0|0
    0|0
  • Evet fenerin ve Milli takımın maçı olursa zevkle izlerim :) ama illa maç olsun da izleyeyim demem yani.

0|0
    0|0
  • futbol oyna de oynarım oynamisligim var okulda kiz futbol takiminda ama izlemem izleyemiyorum bir kac dk bile

0|0
    0|0
  • Ben izliyorum,

özellikle GALATASARAY maçlarını gözümü kırpmadan izlerim, hatta kendimden geçtiğim bile oluyor izlerken..

0|0
    0|0
  • bırak maç izlemeyi deli gibi iddaa oynuyorum :D

1|0
    1|0
  • Besiktasin maclarini izliyorum ne yalan soyleyim :)

0|1
    0|0
  • 4 sezondur Cimbom'umun tek bir maçını bile kaçırmadım, ne Şampiyonlar Ligi'nde ne Spor Toto Süper Lig'de ne de Ziraat Türye Kupası'nda... Sıkıldıkça rakiplerin maçlarını da izlerim, futbol benim hayatım

0|0
    0|0
  • Fenerbahçemin maçıysa ya da şampiyonlar liginde bir türk takımımız varsa bir de türkiyenin maçlarıysa zevkle izlerim

0|0
    0|0
  • ben hıc sıkılmam :)

0|1
    0|0
  • imkanı yok

0|0
    0|0
  • Tabikide iizlerim. Futbolcu olarak 70 dakika da oyun içindeyiz :)

0|0
    0|0
  • Ne sıkılması ya deli misin futbol en güzel şey birde arkdaşlarnla birde derbi izluyorsan fenerbahçe formanıda giymissin oo yemede yannda yat :D

0|0
    0|0
  • İzlemem, cevremdeki futbol asigi (!) kizlarda telefona bakarak mac seyrediyor. "Gol mu oldu? Evet tamam tweetliyorum hemen" :D

1|0
    0|0
  • Ben çok seviyorum ve izliyorum Galatasaray'liyim ama sadece kendi takımının değil yani maç olsun yeter :)

0|0
    0|0
  • ben izlerim bayılırım hatta

0|0
    0|0
  • maça bağlı bazı maçlar nefes alıp verene kadar bitiyor bazıları 1 dk dayanılmıyor.. her spor için geçerli bu :)

0|0
    0|0
  • İzlerim Beşiktaş <3 :D

0|1
    0|0
  • sadece basketbol izlemeyi severim saatlerce izleyebilirim hatta yarisinda hadi gooo alley opp !!! ya da reebbouunndddd!!! diye bagirdigim cok olurr evdekiler korkuyo ben basket maci izlerken

0|0
    0|0
  • bikere izledim ilk yariya kadar mecbur catladim😂 o ne oyle bir top var millet kosuyo orda biri var habire kart kaldiriyor

0|0
    0|0
  • milli maçlar, kardeşimin maçları ve hediye edilmiş maç biletleri varsa izlerim.

0|0
    0|0
  • Hiç denemedim, izleyemem sanırım uyur kalırım :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    99
Yükleniyor...