Başkasının üzerine telefon hattı nasıl yenilenir?

selam arkadaşlar hattımı kaybettim aynı numarayı kopyalatmak istiyorum fakat hat ablamın üstüne ablamda antalyada 1 ay sonra gelicek onun kimlik numarasıyla o olmadan nasıl kopyalatabilirim bana yol gösterir misiniz ?

0|0
215

En İyi Erkek Görüşü

• eski bir turkcell çalışanı olarak ablan olmadan imkansız ama kimi bayiler para için ablanın kimlik fotokopisiyle yapabilir. ama prosedüre uyan bir bayi ise asla yapmaz. hattın hangisi bilmiyorum ama turkcellde böyle. en garantisi ablanın gidip kimlikle çıkarması ve sana kargo aracılığı ile göndermesidir :)

0|0
    0|0
    • evet türkcell ablam 1 ay sonra gelicek çıkartabilirmiyim ya offf

• dediğim gibi ablanla beraber çıkartabilirsin. çoğu bayi işini yapmaz senin hat sahibi olmadığın için. telefon et ablana ordan çıkartıp göndersin sana

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Ablan sana bir kimlik fotokopisi yollasın, sen de operatörün olan firmanın mağazasına gidip, "kimliğini evde unuttuğunu ama çantanda bir kimlik fotokopisinin olması gerektiğini" söyle...

Bir süre arar gibi yap ve çıkarıp onu ver... Diğer türlü hiçbir yolu yok...

0|0
    0|0
  • Merhaba,

Ablan Antalya'dan kopyasını çıkarıp sana kargolayacak. 2 günce eline geçer 5 TL ödersin.

0|0
    0|0
  • Bazı bayiler fotokopiyle de işlem yapar, ancak yine de ablan gitsin hattı çıkarsın sana yollasın.

0|0
    0|0
  • Kimlik fotokopisini sana faxlasın götür yaptır sonrada ..

0|0
    0|0
  • Git adamlarla konuş derim, fotokopisi mümküne ablan yollasın mailden, sen de çıkart ver.

0|0
    0|0
  • 8 tl ye aynı numarayı alabılırsın. ama ablanın şahsi olarak gitmesi gerekir yan bayii falan işlemez.

0|0
    0|0
  • bende hattımı kaybetmiştim. hangi operatörse git işte yenisin çıkart kimlik fotokopisiyle de olur.

0|0
    0|0
  • Abla olmadan olmuyor

0|0
    0|0
  • Tek yol ablanın çıkartıp sana aps ile yada kargo ile göndermesidir. O yokken imkansız.

0|1
    0|0
  • 30tl gecen hafta yaptım turkcell de ama bişi istemediler benden

0|0
    0|0
  • onun kopyalamatması mecbursa o yapsın sana kargoyla göndersin

0|0
    0|0
  • Sevgilinin hattını takip edeceksin değil mi yeme bizi şimdi

0|0
    0|0
  • ablan oradaki bayiden yedek hattı bedavaya alır sana da kargo ile gönderir bukadar kolay

0|0
    0|0
  • İmkanı var ama yaşın kaç.O önemli?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çıkartamazsın.tanıdık varsa fotokopiyle belki.en makul olanı ablan ordan cıkartsın kargoyla v.s yollasın.

0|0
    0|0
  • ablan olmadan yedek sim cıkartamazsn

0|0
    0|0
Yükleniyor...