Bu yakın davranışlarının sebebi barışmak mı acaba?

eski sevgilim geçen gün bana mesaj attı iyi geceler diye . bende cevap attım konuşmaya başladık 2 gündür konuşuyoruz. niyeti dönmek mi bilmiyorum anlayamıyorum. bana yakın davranıyo gülücük atmalar, hesap vermeler felan. bilgisayarına kola dökmüş onu söylemek için mesaj attı üstüne 2 mesaj daha attı (telden) benim mesaj hakkım yok oda dediki kardeşinin mesaj hakkı yok mu ya dedi. konuşmaya çalışıyo sanki. okuldan gelince de bana mesaj attı geldim diye. bilerek geç cevap verdim. bide yemek yiyip geldi hoşgeldin dedim hoşbulduk dedi daha da cevap atmadım. 1 saat oluyo yani. az önce kendisi mesaj attı napıyosun sesin çıkmıyo dedi. sizce konuşmalı mıyım ne demeliyim bilmiyorum. neden böyle birden bire mesaj attığını merak ediyorum açıkca sorsam mı ? barışmak da istiyorum ama bu sefer de barışalım diyen ben olmak istemiyorum ondan bekliyorum. ne yapmalyım?

Güncellemeler:
bana nispet yapar gibi adriana limanın fotoğrafını kapak yapmış deliricem ya .S

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Terk edilen sen değilsen ve seviyosan barış hemen atlama öyle beni seviyo bana geri dönmek istiyo falan diye belki senin iyiliğini düşünüyo dostça konuşuyo olamaz mı ? Seviyosan konusmaya devam edersin . Zaman zaman dönmesi çok normal özlemistir :) veya diğer bi sebep çıkıcak kız arkadası kalmamıstır onu bizden iyi tanıyosun neticesinde kendin bulucaksn cevabı ama eğer 2. dediğim gibiyse bırak yoluna gitsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• istiyosan böyle devam et zaten gerisi gelir. sende arada mesaj at ama bekle yoksa yuları kaptırırsın...

0|0
    0|0
  • barışmak istiyor seninle işte nispeti boşver sen

0|0
    0|0
    • ama bide arkadaşı beğenmiş oda yazmışki yılışma lan ona

• vurkaç yapma niyeti de olabilir. kimse kızmasın yapanlar var. benim amacım uyarmak sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• geri döncek sana ağzını arıyor, senin hislerinden emin olmak istiyor, acaba cevap atcak mısın falan bunu anlamaya çalışıyo ki, reddetcekse hic denemeyim diye.bu kadar zaman mesajlasıp niyetini soylememesi bundan

0|0
    0|0
  • asasas ya boşver at bi sevgi mesajı hayat paylaşınca güzel bu tripler yanlış

0|0
    0|0
  • bence sakın mesaj atma 10 dk snra yada ne blm 15 dk snra cevaplar ver üstne daha çok düşücek

0|0
    0|0
  • neden ayrıldınız kim bitirdi, ne kadarr süredir ayrısınz.. bunları bilmeden yorum yapmak sacma olur

0|0
    0|0
    • şiddetli geçimsizlik diyelim. o ayrılmak istedi çünki ona göre kavgaların sebebi hep benmişim. 2 ay ayrı kaldık

• evet

• belki dha iyisini bulamamıstr, yada sen hala aynı mısın ögrenmek istemiştir..

barısmak istiyorsa ilgisiyle belli eder sıkma canını sen ..

Yükleniyor...