Balikesirspor hakkinda ne düşünüyorsunuz?

2.ligi hak ettik mi sizce? Bence çok iyi oynuyoruz ama eksik biseyler var ne acaba

0|0
0|20

En İyi Erkek Görüşü

• geç açıldınız bence
    kaybedecek bir şeyi olmadığını anlayınca
    maçlara 3 forvetle ve cesur bir oyunla çıkmaya başladı hoca ama
    artık çok geç hayırlısı :D belki önümüzde ki sene tekrar gelirsiniz bol şanslar size

0|0
    0|0
    • İnsallah. Ama kötü olan ne o kadarina futbol bilgim yetmiyor. Hoca mu koordine edemiyor

• Sonradan acildik keske en bastan bu disiplinle gitseydik ligde kalabilirdik.

• aynen öyle diyorum ben de işte :) teşekkürler bu arada

Erkekler Ne Diyor 19

• Balıkesire üzülüyorum.
    adamlar kötü de oynamıyorlar.
    kaybettiklerimaclar baze 1 golle ya da berabere kaldıkları maclar ve kendi sahalarında yenilmeleri.
    kalan maclarda kendi sahalarında yener deplasmanda en kötü berabere kalırsa lige tutunur

0|0
    0|0
  • İnşallah bu sene UEFA kupasını alacaklar. :):

0|0
    0|0
  • Dogma büyüme balıkesirlym balıkesir de yaşıyorum şöyle birşey var 1. ligten hiç çıkmamak gerekiyordu arka arkaya iki sene lig atlarsa böyle olur ki bu sene yönetim ve belediye zıt olduğu için böyle oldu yönetimin istifa edip belediyenin adamı feyyaz çiftçi gelmiş olsaydı belediye de arkasında duracakti böyle olmayacakti düşmeyecekti

0|0
    0|0
  • iyi oynayan takım sonuncu olmaz. 2. lig için iyi bir takım ama süper lig çok başka evinde mersini bile yenemiyorsan zaten düş yani bir zahmet

0|0
    0|0
  • Düşünemiyorum

0|0
    0|0
    • Git uzakta düşüneme o zaman

• Sercan vurdu aut:):):):)

0|0
    0|0
  • Tecrübe eksikliği var kolay değil son zamanlarda iyiler ama son 3 takım düştü diyebiliriz artık malesef üzüldüm balkese izmirli olarak :(

0|0
    0|0
  • Baya kötü takımsınız ya. Kadro mühendisliği sıfır, yani bir daha ki sezon tekrar lige çıktığınızda iyi kurmanız lazım kadronuzu.

0|0
    0|0
  • kadroyu ıyı kurmadılar

0|0
    0|0
  • Eksik bişey yok sizden iyi takımlar var. Bu lig size göre fazla bence.

0|0
    0|0
  • Nerdeyse 15 yıldır Türkiye Lig'ini takip ediyorum, son 15 yılın en kötü takımıydınız maalesef. Kemal Hoca'yla birlikte ufakta olsa bi' kıpırdanma oldu, ama yetmez.

0|0
    0|0
    • Ne anlamda kötüyuz sence?, ne daha iyi olabilirdi

• Yorumun için teşekkür ederim. Cok haklisin. Bakalim önümüzdeki maclara artik

• Rica ederim.

• Balıkesirspor da değil Türk futbolunda mantık hatası var. Bir bayan olarak futbol düşünmenize şaşırmadım değil :)

0|0
    0|0
    • Yani ben 8 mactan 6sini alacagiz banko ligdeyiz diye planliyorken ptt ye dusmemiz hiç olmadi. Bu sefer matematiğini tutturamadik

• Kendimize inanmiyoruz belki de

• Takım olgusu işte

• fikrim yok

0|0
    0|0
  • Küme düşecek

0|0
    0|0
    • Ohoo ben sendn daha merakliyim galiba. Dün düştük ptt 1. ligdeyiz

• Geçmiş olsun ben fenerbahçe taraftariyim :)

• İlk yarı bu oyunu oynasanız düşmezdiniz ama artık çok geç sene ptt 1. Lig de başarılar

0|0
    0|0
  • Vargası kapmak lazım :D

0|0
    0|0
  • dusunemedi..

0|0
    0|0
  • Bal kese lig fazla geldi 2. Ligde yine on numara oynar

0|0
    0|0
  • Bilmiyomki