Sevdiğiniz insanın ayaklarını yıkar mısınız?

İki cinse de gelsin bu soru. nedeniyle açıklarsanız sevinirim

• Yıkarım
    71% (20)71% (15)71% (35)Oy Ver
  • Yıkamam
    29% (8)29% (6)29% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
beyler bayanlar aslında yıkamaktan kastım öyle kokuştuğu için yıkamak değil de hani yorgundur rahatlatırsın, masaj yaparsın, ovalarsın. çok stres attırıyor. böyle düşünelim :)

0|0
31|42

En İyi Kız Görüşü

• Ben B seçtim.Bizim köy evlerinde eksi zaman banyoları vardır.Orada sicak şu yoktur.Gugümle ısıtmak gerek.Bir kazana sıcak suyu koyarsin diğerine soğuk suyu ve ikisini karıştırıp istenilen ısıya gelmesi için bir değişik kazanda birleştirmek gerekir.Ben onu atarım o banyoya alırım bir hacı şakir sabunu otur derim şuraya kafasından bir sicak suyu geçiririm bir soğuk suyu.Ve sesini çıkarırsa kafasına suyu aldığım çanakla vururum sesini kes diye.Evet sevdiğim adamın her şeyini yıkarım :).Aman feministler duymasın :)

2|2
    0|0
    • Pardon A sectim yanlis yazdim :)

• Ben bu yorumu yazarken gülümsemiştim inşallah okuyuanlar olduysa onlarda gülümsediyse ben mutluyum :).Ben sevdiğim için yazıyorum ve dilersen başkasını bu ödülü verebilirsin.Kırılmam ama yinede teşekkür ederim.

• :) rica ederim

Erkekler Ne Diyor 42

• sevdiğin insanın ayakları yıkanmaz mı ya sonuçta onu mutlu etmek yorgunlugunu almak çeşitli ağrıyı sakinleştiren yağlarla masaj yapmak heleki hamileyken çok daha önemlidir zaten ayakların altında tüm vucudun bittiği sinir uçları vardır ve oradaki her nokta vucuttaki bir bölgeyi kapsar bu masaj teknikleri için ve insanın ömrüde uzar uzak doğuları örnek gösterebiliriz

3|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın ayaklarını kendisi yıkamasına engel bir hali varsa, doğrusunu yapan kızdır. zamanında mayına basıp gazi olan erkek arkadaşının altını temizleyen kocaman yürekli ve fedakar bir insan tanıyorum ben, ayak yıkamak ne ki? Ayak yıkamak lafındaki yıkamak ifadesi maalesef insanları yanlış yönlendirmektedir. ayak yıkamakta amaç temizlik değil masajdır. toplumsal bilinç altımıza işlemiş olan ayak yıkatan adam-ayak yıkayan kadın motifleri olayı yanlış yargılamamıza sebep olur. kendi isteği olduktan sonra ister omuz masajı yapar, ister ayak masajı, ister tai masajı. tai masajı yapınca da eleştiriyormuyuz nedir o öyle yağlı yağlı, çıplak çıplak diye. He noldu noldu ? :)

1|0
    0|0
  • annem ise her zaman yıkarım eşim ise işten güçten yorgun derim yıkarım yaşlı birisi ise Allah razı olsun demesi yeter yinede yıkarım

3|0
    0|0
  • yıkarım noolacak ki, ben bi gün maçın başından kalkmıyodum, o arada ayaklarım üşüyodu o da bana çoraplarımı giydirmişti

2|0
    0|0
  • Tabii ki yıkarım, sevdiğim insanın kusmuğu hariç(kusmuk fobim var) hiçbir şeyi beni iğrendirmez. Onu mutlu etmek de hoşuma gider.

1|0
    0|0
    • eminim kimse kusmuktan haz etmiyordur :)

• + vermemişsin kınadım. Kusura bakmada kaç tane yıkayan gördün erkeği geç kadın? Ben görmedim ayak yıkayan erkek. Genede o yüzden değil varsa tatlı dili masaj yaparım .

2|0
    0|0
    • o zaman bir gün sevgilimi izle :) istediğin + olsun

• Filmlerle yaşamıyoruz soran. Yinede hayat göstericek bakalım...

• aşk delikanlı tanımaz yeterki aşk olsun yıkarım

2|0
    0|0
  • Neden olmasın ki? Sevdiğini mutlu edecekse değer.

2|0
    0|0
  • ben 5 senedir beraber olduğum eski hatunun ayağına çorap giydirmiştim sevdikte sonra benim yapmayacağım birşey yok bu utanılacak ve sıkılacak birşey değil severek yaparım

2|0
    0|0
  • Eşimin ayaklarını yıkarım. İlk gece hatta sünnetir diye biliyorum.

1|2
    1|1
  • niye olmasın ki

1|0
    0|0
  • 2,5 senelik bir süreç sonrası yıkarım, masaj yaparım. şaplak atarım.

1|0
    0|0
  • istisnai durumlar haricinde hayır, herkes kendi ayağını yıkasın

1|0
    0|0
  • Ne olacak sanki çok yorulduysa ve bunuda benden istediyse neden olmasın ki ? Sevdiğim için yaparım.

3|0
    0|0
  • ha benim ayağım ha onun ayağı ne fark eder ikiside ayak

yani burda iğrenilecek bişey yok aşağlayyıcı bir durmuda yok

o benimkini bende onunkini yıkayım ne var bunda

1|0
    0|0
  • Atalarımıza bakarsak kadın erkeğinin ayağını yıkarmış. Bunu 80 yaşında nineniz varsa sorup öğrenebilirsiniz. Allah (c.c.) "Eğer benden başka tapılacak birisi olsaydı; size eşlerinizi gösterirdim." buyuruyor. Bu emrin iyi yorumlanması gerek. İyi günler.

2|0
    0|0
  • Bu soru sevgilinizin ayaklarına masaj yaparmısınız olsaydı %90 ve üzeri 'yaparım' derdi,şimdi ise bir çok kişi hayır diyecektir,susuz kalın ulan..!

1|0
    0|0
  • eğer ihtiyacı varsa herşeyi yaparım dedim ya dünyadayken cenneti veririm onu mutlu etmek isterim...

2|0
    0|0
  • Tabi ki elimden geldiğince onu rahatlatmaya çalışırım her alanda.

2|0
    0|0
  • yıkarım hatta ... neyse

1|0
    1|0
  • Yıkarım tabi o benim en kıymetlim

1|0
    0|0
  • Yıkamasına engel bir durum yok ise sanmıyorum yıkamam. Ancak rahatlatma amacı ile masaj yapabilirim iyide yaparım.

Ayrıca kendi ayağımı da , ne kadar yorucu bir iş gününün ardından eve gelmiş olsam bile rahatlama amacı ile olsa da yıkatmam, denemeye çalışırsada rahatsız olurum. Ayak masajı da istemem Sırt için olabilir :)

0|0
    0|0
  • güncellemeye cevaben. masaj olabilir, o da yapsın ama yoksa olmaz

1|0
    0|0
    • haha :) yapmazsa niye olmaz

• tamam ama karşılıklı işte. kaldı ki benim ayaklarım kokmaz nedense kuru ciltten olsa gerek

• her türlü yıkar o zaman :D

• aşırı pis değilse evet

1|0
    0|0
  • Beli filan ağrıyorsa yıkarız

1|0
    0|0
  • Herkes kendi ayağını yıkasın ya. Yıkayamayacak durumdaysa olabilir.

0|0
    0|0
    • kendi kendine nasıl masaj yapacaksın. onun rahatlığını bilir misin sen :)

• Hee ayak masajıysa o zaman ayrı ama yıkarken mi yapılıyor bu masaj kremle falan yapsak :)

• önce yıkarsın sonra yaparsın :)

• bunu bu zamanda hiç bir insan (yapmaz) demiyorum karşılıklı olarak birbirlerine yaptırmazlar zaten, bana sorucak olursan sevgilim illakide yıkamak istiyorum desede ben yıkatmam şahsen bunu yakıştırmam kendime

0|0
    0|0
  • yıkamam kendimde yıkatmam

0|1
    1|0
  • Asla yıkamam çünkü iğrenç

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 30

• değecek biriyse seve seve. ayrılmak zorunda kaldığım sevgilimm yazın ayaklarımı nasıl severdi azcık uzattıgmda hemen öpücük kondururdu .bende ondan alıştım birbirimizin ayaklarını severdik yorulup uzanınca hemen çoraplarını filan çıkarıp şöyle bi okşardım rahatlasın diye . ama herkese olmuyor bi uyum var onu yakaladığın zaman o insana herşeyi yaparsın. bundan sonrakine yapabilecekmiyim garanti veremem :)

1|0
    0|0
  • Gocunmam Yıkarım :)

1|0
    0|0
  • yıkarım, ozel masaj yagımla masaj da yaparım, sonra kendime yaptırırım : )

2|1
    0|0
  • yıkarım tabi,işte yorulmuştur ve hoşuna gidebilir

masaj da yaparım:)

1|1
    0|0
    • hadı beeeeeeeeeeeeeeee

sen gercek bir cevhermişsin ya kız:D

+birmilyondokuzyüzbinsekizyüzdoksanaltı

• ylkarlm elbet:)

1|0
    0|0
  • seviyorsam canla başla yıkarım

1|1
    0|0
  • ayak masajı güzeldir esasen

2|0
    0|0
  • Hayır,kendi ayaklarını kendi yıkasın.

0|0
    0|0
  • Yıkamam.Tarzım değil...

0|0
    0|2
  • Tabii

1|0
    0|0
  • istersee yıkarım ne var yani ..

1|0
    0|0
  • yıkamam

1|0
    0|0
  • yıkamam

1|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Yıkarım ama alışkanlık haline getirmesin :P

0|1
    0|0
  • cevap hakkımı burada link kullandım :(

1|0
    0|0
  • daha 4saat önce sorulmuş.araştıralım lütfen. link

0|0
    0|0
    • Bir arkadaştan özür diledim için rahat edecekse sendende özür dilerim farkında değilim 3-4 gündür yeni giriyorum siteye :(

• Yıkamam

0|0
    0|0
  • hayır sevdiğimin olabilir.

0|1
    0|0
  • aynı ayaktan bende de var onunki igrencse bu durumda benimkide igrenc oluyo bana göre degil tabiki yıkarım yani ne var bunda ayak yıkamaktan kim ölmüş kimin neyi eksilmiş

0|0
    0|0
  • benim sevgilimse zaten bunu yaptırmaz ben istesemde :)))) çok saçma bir soru olmuşşş

0|0
    0|0
  • Gerekirse evet.

0|1
    0|0
  • az yesnde kendine hizmetçi tutsun bi zahmet

0|0
    0|0
  • demeden bişe diyemem.

1|0
    0|0
  • Yıkmam

0|0
    0|0
  • Hayır onun kölesi değilim yıkayamam.

0|0
    0|0
  • Eğer ayaklarını yıkayamayacak kadar yorgun ve hastaysa neden sadece ayaklarını yıkayayımki, duşa sokar tamamını yıkarım.

0|1
    0|0
    • Güncellemenizede vereceğim cevabım aynı, ayaklarını yıkayamayacak durumda ise sadece ayaklarını değil tamamını yıkarım.

• Hastalık gibi bir durumda yaparım, masaj da yaparım üstüne.
    Ama keyfi olarak yapmam acizliğin bir gereği yok.

0|1
    0|0
  • sevgilimde bana ayagımı yıkar mısın diye sormustu yıkayabilirim aslında sevdiklerimin ayaklarını :D

0|1
    0|0
  • Ayak yikamak ayip degilki , hasta olunca altini bile alirim ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...