Ilikşiye ara vermek ne demek?

yıllarınızı ya da aylarınızı verdiginiz insan birgün ansızın biraz ara verelim sadece zaman ver ve bekle biraz beni bana bırak hayatımda kimse yok yanlış anlama sadece az bir zaman dese ne yapardınız yani bence ilişkiye ara vermek demek bir daha olmamak demek sizce bazen ara verilmeli mi yoksa dur durak bilmeden devam etmeli mi

0|0
17|17

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• "Sana bir sürü virgül getirdim sevgilim ama cümle yılan hikayesine döndü ve böyle giderse noktayı koymamız gerekecek sanırım" demek bence.

0|0
    0|0
  • İlk önce senden ayrı kalıp bu duruma alışacak/alışmaya çalışacak.. Becerebilirse bu işi bitirecek. Yok beceremezse ben sensiz bir hiçmişim dicek dili bir karış geri dönecek:)

0|0
    0|0
    • iyide dengesiz mi nie alıştırıyo yada neden deniyo:)

• Dengesiz işte:) 1 ay sonra sensizliğe dayanıp dayanamayacağını bile bilmiyor:) Ama sonunu düşünen kahraman olamaz :D

• ilişkiye ara vermek ayrılmanın en basit yöntemidir. kalp kırmamaya çalışan insanlar tarafından sarf edilen bir cümledir ve çoğunlukla da işe yarar. bir süre sonra telefonla görüşme süreleri kısalmaya ve daha sonra seyrekleşmeye başlar ve zaman içinde biter gider. bu yalanı genelde erkekler söyler ve kesinlikle bitmiştir. çünkü gerçekten sevdiğin bir insanla ayrı kalmak bile acı verirken ara vermek kadar aptalca bir eylem düşünülebilir mi?

0|0
    0|0
  • futbol maçımı bu ara veriyosun

bunun anlamı şu ilişkiyi bitirecem yolunu yapıyorum demek veya sen beni biraz arama görüşmeyelim ben başkalarıyla takılım sana dönerim belki..

0|0
    0|0
  • ben bu ilişkiden sıkıldım biraz mola verelim bu molada ben yeni birilerini bulmaya çalışayım bulursam biter bulamazsam takılırz biraz daha demek

0|0
    0|0
  • çok yoruldum,

sıkıldım,

bunaldım...

biraz dinlenmeye ihtiyacım var, çok üstüme geliyorsun...

bi süre görüşmeyelim, kendimi iyi hissettiğimde tekrar devam ederiz demek =)

ama bu,aynı zamanda ilişkinin yıprandığını ve eski heyecanını kaybettiğininde bir göstergesidir.

0|0
    0|0
  • kendini ayrılık şarkılarına hafif den alıştır demek

0|0
    0|0
  • konuşacak ve paylaşılacak sey kalmadığı yada ilişkıde saçmalamanmaya başlandığı zamanda kişilerin bırbırılerını daha çok ozlemesı ve daha rahat dusunebılmelerı acısından degerlendırlemesı gereken guzel bır zaman dılımı

0|0
    0|0
  • kaba tabiri ile kisaca biz bu isi fazla uzatmadan acisiz bi sekilde bitirelim demek

0|0
    0|0
  • ilişkiye ara vermek diye saçma bir şey olamaz bir insan seviyorsa birşeyi paylaşıyorsa sevdiğiyle ara vermez ...

0|0
    0|0
  • aşık olan bir insan ölene kadar ara vermez 1 saniye bile yanından ayrılmaz eğer o öyle diyosa senden soğumuş demektir senden eskisi gibi heyecan alamıyo demektir

0|0
    0|0
  • daha iyi birisini bulursa ona gitmek bulamazsa sana geri dönmek demek.

0|0
    0|0
  • Kendıne karşı soguttun beni.

Uzaktayken bakalım aklım bu kadar yorulacak mı ?

Ara vermeyı dusunuyorsa gerı dönmesini beklemek bence ters. Ne istiyorsa öyle yapsın

0|0
    0|0
  • sen bekle ben biraz düşüneyim aradığımı bulamazsam tekrar sana dönerim sn yedekte bekle ama yalnız kalmak istemiyorum...geri dönecek birisi olsun

0|0
    0|0
  • başkalarıyla yatmak demek:)

0|0
    0|0
  • aramı istiyorsun tamam ama birdaha ara ma

0|0
    0|0
  • nefes almak için suyun üstüne çıkalım diyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Bak güzelim ben sıkıldım sinyal verdim ama sen çakmadın .Kalbini kırmak istemiyorum benim için bu ilişki bitti yeni manita yaptım sana çaktırmadan ,aramız bozulmadan ayrılalım demenin en yalın biçimidir.

0|0
    0|0
  • İlişkiye ara verme denilen şey ayrılmak istiyorumun en kibarcasıdır.

Çünkü ara verelim diyen insan bu sayede biteceğini, olmasını istediği şeyin olacağını bilir.

''bekle biraz beni bana bırak hayatımda kimse yok yanlış anlama'' sözleride kocaman bir yalan.. Başka birşey değil .Anlayana tabi.

0|0
    0|0
  • Bir ilişkiye ara vermeye ben mantık erdiremiyorum bir şeyler eksikse zaten bunu karşılıklı konuşursunuz anlaşamazsanız bitirirsiniz ilişkinizi.Ara vermek hiçbir zaman iyi bi sonuca götürmüyor ilişkiyi.

0|0
    0|0
  • bu ilişkinin eski heyecanını yitirdiği anlamına gelir ve bu ara bir daha birlikteliğe dönüşmeyebilirde bence ara yerine ilişki bitirilmelidir daha mantıklı en azından belirsizlik diye birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Size bunun gercek anlamini aciklayayim, buyrun efenim: Biraz ara verelim demek, sen bir dur ben bi senden daha iyisini bulabilir miyim diye bi deneme yapayim, eger daha iyisini bulamazsam sana geri dönerim... :-) Eee sonra elindekini de kaybetmesin bosu bosuna demi yani...

0|0
    0|0
  • Bazen insan herseyden bikiyor, evet bende biktim biara hersey kotu giderse mesela isin, okulun, ailede bazi sorunlar varsa insan yalniz kalmak ister. Biraz kafa dinlemek herzaman iyidir ama fazla ara vermeden.

0|0
    0|0
  • ''Ayrılalım istiyorum ama sen üzülme diye böyle birşey yapayım, alışırsın zamanla, sonra da demek..ayrılız''

0|0
    0|0
  • Kimileri için bunun açıklaması şudur : yeni bişeyler yapıp ilişkimi ayakta tutmalıyım onu özlemeliyim sonra geri dönmeliyim o zaman aramızdaki bu sıkıntılar geçiçektir .. kimisi de karşısındakini ayrılığa hazırlar..

0|0
    0|0
  • ilişkiye ara vermek demek, beni özgür bırak bu arada istediğim haltı yiyeyim eğer senden daha iyisini bulursam dönmem ama yok eğer bulamazsam tıpış tıpış sana dönerim demek :)

0|0
    0|0
  • ara verılmemelı sahsen ınsan sıkılıyorsa sevgısını tartıyorsa ara verır eee ha bıttı demıs ha ara vermıs benımıçın aynı sey sevgısını tartabılıyorsa bı ınsan gıtsın ve donmesın

0|0
    0|0
  • Sen şu kenarda dur, ben biraz da başkalarıyla takılayım demek.

0|1
    0|0
  • bence o sürede o yokmuş gibi davran acı ama gerçk.

0|1
    0|0
  • yedekte bekle demek. aklında baska biri olmalı sozlerine fazla inanmamalısın

0|0
    0|0
  • yormussundur.

0|0
    0|0
  • İlişkinin bitmesine 1 hafta kala demek :D

0|0
    0|0
  • iliski bitmistir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...