Federasyon yine İş Başında !!! Yine Kumpaslar Başladı Ne Düşünüyorsunuz?

Baktılar Fenerde sakatlar var hemende ertelediler Fenerin maçlarini gerçi bu Kumpaslara geçen seneden alışkiniz yani ligleri erteleyince terör duruyirmu bu Kumpaslar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ertelenince ne olarak, sonraki hafta yine çıkıp oynamayacaklarmı?
    1 hafta oynamayınca o süre içinde Türkiyenin terör ve anarşi sorunu bitmişmi olacak?
    Size katılıyorum, bu ertelemenin tek sebebi, fenerin işine öyle geldiği içindir.
    Terör saldırısını kınıyoruz ama, bu terör saldırısından nemalanmaya çalışanlarıda kınıyoruz

0|3
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Allahın belası soran bu olay sende olsa altına kaka yaparsın futbolcular ölümden döndü psikolojileri bozuldu hala bundan bir b*k aramaya çalışıyorsun inşaklah aynısı sana olurda anlarsın o zaman futbolcuların halini geberin tamam mı

0|0
    0|1
  • fener herseyı yapabilir ama fenere gelınce akan sular duruyor

0|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Oha yok be bir kupa maçı için bunlar yapılacak değil. Galatasaraylıyım ama takım ölümden döndü bence çok normal ertelenmesi

1|1
    0|1
  • Bu biraz fazla hayal gibi geldi bana.

0|1
    1|2
  • Kötü bir olay yaşandi ama ertelemeyle sonuç alinacagini sanmiyorum. ya da tüm ligi ertelesinler haksiz rekabet olmasin.

0|0
    0|0
  • İsyanında haklı yanında var haksız yanında var haksız yanın şuursuzca saldırın haklı yanın erteleme olacaksa tüm lig ertelenmeli

0|0
    0|0
  • ligi komple ertelerler inşallah. ya da tamamen futbolu bitirsinler

1|0
    0|0
  • Provaktör p**evenk . Gölgeni görsen altına sıçarsın ama burada gelmiş ne oldu ki diye kolpadan sıkıyorsun.

0|0
    0|0
  • Kupa maçının ertelenmesi doğru ama 9 gün sonra ki bursa maçının ertelenmesi anormal

0|0
    1|0
  • Türk futboluna yön veren Fenerbahçe. o ne derse o olur

0|1
    1|0
Yükleniyor...