Dukan diyetine başladım. Aranızda dukan diyeti yapan ve faydasını gören var mı?

ben bugün dukan diyetine başladım inş. başarılı olacağım :)

aranızda dukan diyeti yapan var mı?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• ben geçen sene yaptım 10 kilo verdim. ama yüzüm çok çöktüğü için kendi rızamla bi kısmını geri aldım şuanda 7 kilo vermiş halimleyim:) ama diyet sonrası uyulcakları muhakkak uygulamasın koruyucu diyeti falan.. kitabı alıp okumanı öneririm öncelikle, nette çok kulaktan dolma bilgiler dolanıyor

0|0
    0|0
    • kitabını aldım daha önceinternetten bakıp yapmıştım güzel zayıflamıştım ama koruma diyetinde başarılı olmadım tatil falan yedim o yüzden de geri aldım :( şimdi bütün kurallara uygun yapmak istiyorum.

• bol şans ozamaan

Erkekler Ne Diyor 5

• barakın kardeşim böyle diyetleriadam gibi kıyın paranıza bir diyetisyene gidin. 3 ayda 16 kg verdim ve geriye almıyorum sağlıklı verdiğim için. bu diyetlerin hepsinin yalan. safsata olduğunu göreceksin diyetisyene gidersen.

0|0
    0|0
  • yediğini içtiğini azaltarak zaten vücuttak fazla yiyecek ve içecek atıldığı için 3-4 kilo vermiş gibi görünüyorsun ama o zaten daha önce tıka basa yediğin yemeklerin fazlalığından ibaret. sadece diyetle olmaz , egzersiz şart

2|0
    0|0
  • İlk hafta verdiğin kiloyu diğer haftalar aynı performansla veremezsin. Bir yerden sonra da spor yapmazsan bünye bu diyete de alışıyor ve kilon sabitleniyor. Ben de denedim Dukan'ı... 7 kilo verdim ve öyle kaldı. daha vermem gereken en az 5 kilo daha var ama hareket yok. O yüzden diyetisyene gideceğim.

0|0
    0|0
    • ahh ahh bende verdim dukanla bir güzel sonra yine aldım. şimdi tekrardan deneyeceğim.

• Bence aynı etki olmayabilir. Diyetisyene para bayılmadan olmayacak gibi... Para verdiğin için de sporunu falan yapıyormuşsun eşek gibi :) Bizim şirketten bir abimiz baya bir ödeme ardından ilk 20 kilosunu verdi; 20 daha verecekmiş. Bir diğer arkadaşım da diyetisyene gidiyor, 12 kilo verdi ve durmadan yiyor :)))

• dukan diyetinin içerigini yazarmısın ?

0|0
    0|0
    • Diyetin ilk aşaması

Beş gün yapılması önerilen diyetin bu aşamasında sadece protein var.

Yumurta 3-4 adeti geçmemek şartıyla

yağsız süt

light yoğurt veya peyniri ise istediğiniz kadar yiyebilirsiniz

Günde en az iki litre su

her türlü baharat, sirke, maydanoz, soğan, sarımsak serbest

fırında ya da ızgarada Tavuk, balık, köfte, et

2. Aşama

Protein + sebze

Yumurta 3-4 adeti geçmemek şartıyla

yağsız süt

light yoğurt veya peyniri ise istediğiniz kadar yiyebilirsiniz

Günde en az iki litre

• dukan diyeti ne ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• istanbul bayrampaşa tarafındaysan sana bi dr önerebilirim arkadaşım 22 kilo verdi bende başladım o dr a mükemmel motive ediyor yani ilk olarak dr u seviyosun sonra kilolar yavaş yavaş gidiyor bu arada dudak diyeti nasıl bişey ?

0|0
    0|0
    • 22 kilo mu süpermiş. nedir diyetisyenin adı?

dukan diyeti protein ağırlıklı bir diyet aşama aşama yapılıyor.

• Spor yapaydın direkt, diyete gerek yok, yok çin diyeti, yok afrika diyeti.. bana saçma geliyo onlar.. karbonhidratını kısıtla, vitaminlerini ve proteinlerini ölçüyüle al zaten doğal olarak ayda 2 3 kg veriyorsun..

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun... insallah diyeti biraktiginda öncekinden daha fazla yemek yemeye baslamassin bir cok kiside oldugu gibi... ama sen bunlari hic kafana takma korkutmus gibi olmim seni :-D

0|0
    0|0
  • hadi hayırlı olsun diyetin :) ama dikkatli olsa sağlığına bir zarar gelmesin :)

0|0
    0|0
  • Sevgilim denedi ertesi gün bıraktı her diyet gidi :(

0|0
    0|0
    • aslında ilk 2 günden sonra alışıyorsun istesende canın yemek istemiyor.

ama işte o 2 gün geçmek bilmiyor. =)

• bu diyet aşama aşama olduğundan bir süre meyve yiyemiyorsun. Fakat ilerleyen zamanlarda herşeyi yiyebiliyorsun.

• o aşamaya kadar dayanmak var tabi inş. başarırsın :)

• Diyet piyasası büyük bir aldatmacadan başka birşey değil. para tuzağı, milleti şaklaban yaptılar resmen. dukan diyeti pazarlama harikası, gerçi harika da diyemem klişe dolu ama kadınlar bu kafada olduktan sonra en basit klişeler bile çok para basar

0|0
    0|0
    • Dukan diyeti hayatımda en cok verim aldığım diyettir , diyete harfiyen uyulduğunda istenilen kiloya ulaşmamaniza imkan yok😊 Bu diyeti uygularken günde 20 dk yürüyüş zorunlu! tabi siz düzenli olarak egzersiz yaparsanız daha kısa sürede faydasını görürsünüz👍🏻 valla bizim ailenin en büyük zaafı tatlı yani akşamları nutellayi kaşıkla yiyenlerdeniz fakat dükan diyetine başladıktan sonra Can'ım hic tatlı çekmedi hatta aşırı yeme isteğiniz bile ortadan kalkıyor ! Herhangibir sağlık problemi ya da obezite olmayan herkese tavsiye ederim

Yükleniyor...