Spor yapmayi kimler seviyor?

spor yapmayi kimler seviyor(sevmiyor) ve neden ?? ben çok seviyorum 😋
spor yapmayi kimler seviyor??

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• SpOr bir yaşam biçimidir sadece yaparak değil hayat felsefesi haline gelmesi gerekir ve öylede olması gerekir sporun özü beslenme ve dinlenmedir sporşla birlite ayrılmaz 3 lüdür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Delikanlılığımda lisanslı olarak önemli bir takım altyapısında basketbol oynadım. Aynı şekilde Türkiye çapındaki satranç turnuvalarda derecelerim oldu. Başka sporlar da yaptım. Fakat hiç bir zaman Hidayet Türkoğlu ya da Kasparov gibi olamayacağımı biliyordum. Yine de sporu çok sevdim. bana disiplin, analitik düşünce ve takım içi dinamiklerin yanında daha bir çok becerimin gelişmesine sebep oldu.
    Büyük bir sporcu olamadım çünkü yeteneklerim çok sınırlıydı. Fakat antreman yapmanın önemini çok erken yaşlarda öğrendim. Akan her damla terin, acıyan her kasımın, zorlanan bedenimin bir getirisi vardı. Çalışanın kazandığını gördüm.
    Koşmayı seviyorum. Koşmak benim için meditasyon. Kendimle başbaşayım. Kimse o an beni engelleyemiyor. Sadece kendi benliğim. Onu da yola getirmeyi, isteklerim doğrultusunda zorlamayı ve en iyisini yapması için durmasına izin vermemeyi seviyorum. Koşarken sadece ben varım. zincirleirmi kırıyorum ve limitlerimi aşabiliyorum. Sonrasında yaşım gereği sakatlansam da :)
    Koşmak, bisiklet ve yüzmek şu an için en sevdiğim fiziksel aktiviteler.

https://www.youtube.com/watch?v=41Zjh3AirjU

0|1
    0|0
  • Pilatesin özü bu hareket mis :)

0|0
    0|0
  • Şu Sıralar ne kadar boşlasamda Spor benim için yapabildiģim en zevkli eĢitim.
    Bodybuilding ve boks ile ilgileniyorum

0|0
    0|0
  • bu ülkede kime sorsan sporu sever ama herkes de bir o kadar yeteneksiz. basketbol oynuyorsan takdir ederim

0|0
    0|0
  • Antalya'da spor merkezi var

0|0
    0|0
  • Insan kendi kendini bu kadar yorar mi işten eve yürümek yetiyor spor sayiliyosa :)

0|0
    0|0
    • yok evde spoor yapmak sarmiyo ama extra salonlarda ya da disarida güzel bisey bence

• Severim :)

0|0
    0|0
  • senin gibi budy im olsa sporu geçtim athinada olimpiyatlara katılırdım

0|0
    0|0
  • sporu cok severım o yüzden 145 kiloyum heh :D

0|0
    0|0
  • Karin kasim icin yapiyorum bu hareketi :) sporsuz hayat dusunemiyorum

0|0
    0|0