Yarın okula gitmek istemiyorum acil yardım

Yarın okula gitmek istemiyorumm lütfen yardım edin yarın zaten son gün ve arkadaşlarımla konuştum çoğu gitmiyor ben de gitmek istemiyorum hem 1gnden bişey olmaz ama ailemi ikna etmem çok zor bana yardım edin lüütfen !

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu gün kendini kötü hisset.. Gece bir kaç defa gürültü çıkararak lavaboya git büyüklerin farketsin yani gece pek uyuyamadığını. Sabah ta okula gidiyor gibi çık 10 dk sonra geri gel çok kötüyüm diye yat dinlen :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Merhabalar Bu Konu Siz Tarafından Daha Önceden Açılmıştır.Lütfen Spam Yapmayı Kesiniz.

0|0
    0|0
    • ne spamı ya ben bişi yapmıyorum hesabım kapatıldı küçükmüşüm die ama küçük değilimm bidaki ay 19 olucam ve soru soruyorum bunda bişi yok

• Yoklama alınmacak de.

0|0
    0|0
  • Sabah annenin çayına uyku hapı at uyusun, sonra uyanınca bende yeni geldm okuldan dersin

0|0
    0|0
    • olmaz kii

• Sabah annenden erkek kalk tüm saatleri okul çıkış saatine ayarla,geldim okuldan de ne bileyim :DD

• tamam saol

Kızlar Ne Diyor 3

• Neden istemiyosun ve ailen niye karşı anlamadım ama,evde ders çalışacağını önemli sınavların olduğunu söyle,izin iste ve gitme.

0|0
    0|0
  • Arkadaşların arasın anneni ikna etsin kimse gelmiyor desin ya da en son çare okula gidiyorum diye cık yanına kıyafet al değiştir arkadaşında gezin:D

0|0
    0|0
    • bn sabahçıyım ama sabah gezememki arkadaşımda olmaz of ya napıcam benn

• Uyusa annen sende uyursun böylece gitmezsin ama bilemedim bende

• neyse saol

• Tek başıma sınıfda napcam de?

0|0
    0|0
Yükleniyor...