Kim bu Futbol Terörü yapanlar?

Pardon birileri Futbol Terörü mü dedi ?

Seni evinden aldırırız diyen bir kaptanınız.

Saha içinde önüne gelen herkese ana avrat hakaretlerde bulunan Doğuştan Fenerli Emre,

Şikeci ve silah tüccarı Başkanınız. ( ki Aklı başında bir fenerli için en büyük ihanet AZİZ YILDIRIM takımına bu kadar zarar veren bir başkan daha spor tarihinde görülmemiştir.)

Trabzonda yaqşanılanları hiç kimse kabul edemez, ama siz önce bir kendinize bakın...

Çok gitmeyelim geçen sene 28 Nisan 2014 Bağdat caddesi GS Store yakanlar kimdi ?

Kim bu Futbol Terörü yapanlar?
28 Nisan 2014 Bağdat Cad. GS Store Yakalnlar kimdi ?
.
.
.
.
.
.
.
12 Mayıs 2012 Tarihinde Derbi sonrası meydana gelen olaylar da;

36 kişinin yaralandığı,

9 Polis otosu,

6 ambulans,

1 itfaiye aracı,

68 Metrobüs,

13 reklam panosunun zarar gördüğü bildirildi.

İETT’den yapılan açıklamada, çeşitli semtlerde;

125 durağın camlarının kırıldığı,

14’ünün tamamen tahrip edildiği, 68 metrobüsün camlarının kırıldığı, koltuk ve kaportalarında hasar meydana geldiği, bunun dışında 17 İETT otobüsünde büyük hasar oluştuğu belirtildi.
Kimdi bunları yapanlar ?

Lütfen rica ediyorum modlardan Kaldırmayın.

Herkes eğri oturup doğru konuşsun diye soruyorum.

Futbol terörünü yapanlar kimler ?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Derdin ne, tam olarak onu anlamadım?

Geçmişte yapılan hatalarla bu olayı meşrulaştırmaya çalışırsanız, maalesef başka bi' tarafımla gülerim. 40 kişinin canına kast edilmiş, bi' emekçi abimiz ölümle burun buruna gelmiş, sen hala ''terörist fenerbahçe, gs store'u yaktılar rerereöröröörr'' diyosun.

Galatasaray taraftarının yaptığı türlü saçmalıklar da var mesela: Yakın tarihte Fenerbahçeli'i -sanırım- Burak'ın öldürülmesi, Mühendis Oktay'ın ''katledilmesi'', Leeds'li taraftarların doğranması falan... Bu işleri meşrulaştırmak bu kadar kolaysa, o zaman her maç öncesi birbirimizi öldürelim.

Ayrıca Fenerbahçeli de değilim; Emre'yi, Volkan'ı, Alves'i zerre kadar sevmeyen Beşiktaşlıyım.

0|3
    0|0
    • +1 verdim baştan söyleyim.
      Sen Türkiye'de Türk bayrağını yere atip Türk Parasını yakrsan Kurusa bakma canım kardeşim Fenerlisi Beşiktaşlısı Galatasaraylısı Reallisi Barcelonalıs hiç fark etmez o olay ölümle sonuçlanırdı.

• +1 niye verdim onuda bilmiyorum açıkçasi :P

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendilerinin cok temiz bir gecmisi varmis gibi ahkam kesmeleri cok hos evet...

0|1
    0|1
  • bunlar fanatiklik die eşşeğin götüne su kaçıranlar

0|1
    0|1
  • Herkes

0|1
    0|0
    • Yanii 😜👍🏻
      Taraftar olmakla fanatik olmak gibi biraz di mi?
      Yani herkes yapiyor, birileri daha fazla yapiyor, hatta abartiyor

• Ayarını kaçırıyolar işin

0|1
    0|0
  • Boyleleri sporu fazla ciddiye alanlar, can onemsemeyenler sonucta yapanlar biz degiliz sacma sapan vicdani olmayanlar yapar. Football kardeslik demeyenlerdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Acikcasi bunun fenerli birilerinin yapmadigini nereden bilebilirsin ki.
    Biraz tuhaf yapilanlardan sonra magdur u oynamak dahada tuhaf

0|1
    0|1
    • Ayn fikrideyim kesinlkle mağduru acıtasyonu oynamayı severler

• bir taraftarın kendi takım otobüsüne saldırması için galibiyetten dönen bir takımı şarampolden aşağı atması için ortada bir sebep göremiyorum ben.. yapılan çok çirkince haince gaddarca bir hareket bu kadarına pes. özrünüz kabahatinizden büyük

• Ya tamam beşiktaş olsun fenerbahçe olsun galatasaray olsun veya hangi takım olursa olsun o otobüste ki futbolcular'ın suçu ne onların'da çoluğu çocuğu annesi babası evde bekliyor onlarda ekmek parası peşinde koşturuyor her ne olursa olsun her kim olursa olsun rekabet güzeldir ama bu kadar'ı terör buk kadar'ı haddini aşmaktır rekabet sadece sahadadır insanlar'ın canı bukadar ucuz olamaz. KINIYORUM.

0|2
    0|0
  • sizin "topunuzu " demek istiyorum ne futbolmuş arkadaş yaa. manda gibi bögüren kessen damarımdan şu renk akar diyenler. Erkeklere yaranmak havalı görünmek için maça giden futbol konuşan hatun.. sanki dünya şampiyonu oluyoruz sürekli.. dünya şampiyonu olan ülkeler de bile millet edebiyle yapıyor bu işleri.. Korede şenol güneşin takımının bir maçında rakip oyuncunun burnu kırılıyor hakem farketmiyor oyunu devam ettiriyor şenol güneş sahaya girip oyunu durdurtuyor sağlık görevlisi istiyor. kırmızı kartla sahadan uzaklaştırılıyor ve para cezası veriliyor ama rakip takımın oyuncularıı aralarında para toplayıp şenol güneşe senin cezanı biz öderiz diyor.. bizdeki cehalet her alanda başımıza bela.. cahil adam ne sporda ne bilimde nede dinde iyi işler yapabilir..

0|0
    0|0
  • Terorun rengi olmaz biz bu ulkede futbol icin oldurulen muhendisler gencler ingilizler de gorduk her takimdan cikar boyle dengesizler

0|0
    0|0
    • Sen Türkiye'de Türk bayrağını yere atip Türk Parasını yakrsan Kurusa bakma canım kardeşim Fenerlisi Beşiktaşlısı Galatasaraylısı Reallisi Barcelonalıs hiç fark etmez o olay ölümle sonuçlanırdı.

• Digerleride mi bu yuzden öldürüldü

• 2006 ya bak sahanıza şampiyon geldik sulu derbi yaşandı asy de polisle catısmaya siz girdiniz kendi kendinize tahrik oldunuz?
    Melo riera yı soyunma odasında yumrukları olayın ustu kapatıldı
    Florya metin oktay tesislerinde altyapı maçında ufak cocuklara sizin teroris kadronuz saldırdı...
    Soylu antrenorunuz evladınız fatih terim basına onu çekme bunu çek dedi
    Stadınızın wc si ve otoparkı kerhaneye döndü
    Gs store da bir tır dolusu formayı iç eden sizsiniz..
    Devletten vergi kaçıran sizlersiniz
    Yatırımcınızı sermaye arttırımı hikayesi ile soyanlar sizlersınız
    Devletin verdiği stadın reklam gelirlerınden devlet payını vermeyen stadın catısını kapatmayan sizsiniz...

Kadıköydeki olaylara gelince maç oncesi yapılan anlaşmaya uymayan taraftarı tahrık eden davranıslar sergıleyn sizin oyuncularınız ve polisin orantısız guc kullanımında taraftardan ne beklıyorsun
    Gs store un yakılması sizin kendi taraftarlarınızın olayı sucluları yakalandı

sana daha neler neler yazarım ağzın acık kalır... Cana kasıt bir olayı legalleştirme çalışma

0|0
    0|0
  • Bir insan ile beraberinde bir otobüs insan öldürülmeye çalışıldı,
    hala neyin peşindesin sen?

YUH!!!

0|0
    1|0
  • Futbol devam ettiği sürece bu olaylar devam eder Futbol Holiganlıktır Futbol şiddettir 50 değil 100 yıl geçse de bu algı değişmez.

0|0
    0|0
  • Sizler zavallısınız. Hemde Evinden aldırma ve küfür etmeyi. Silahla toplu katliam yapma ile bir tutacak kadar.

0|0
    0|0
    • Bir tutmak mı?
      işte sorun burada ben ne demek istiyrum sen ne anlıyorsun :)

• ayrıca gs storeyi yakanlar ultraslan üyesi çıkmıştı. statta adam öldürmek adam bıçaklamak gs taraftarının işi. birde burak Yıldırım'ın katili var tabi

• Terörü kim yapar? O. çocuğu olan yapar.

0|0
    0|0
  • herkes

0|0
    0|0
Yükleniyor...