Futbolcuların aldığı uçuk paralar sizce adil mi?

Futbolcuların aldığı uçuk paralar sizce adilmi gerçekten hakediyolarmı

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• hayır değil bence o ne öyle 80 milyon euroya transfermi, sözleşmemi olur be tamm iyi oynuodur emek vardır elbette karşılığını gerektiğinden biraz fazla alabilir ama daha fazlası adaletsizlik sanki dünya buluşu yapmışlar gibi o kadar para

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Degil

0|1
    0|0
  • Evet onlarda çalışıyor evet emek veriyorlar ama onlara verilen parayı hak etmiyorlar. Türkiyede onca senesini verip okuyan insanlar var ve okuyan insandan daha fazla para kazanmaları adil değil bence.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Adaletsi dunyada ne adil ki o olsun

0|2
    0|0
  • göründüğü gibi değil o işler, futboldan ucuk paraları cok az futbolcu kazanıyor, gerisinin geliri neredeyse normal, bu işin içinde bulundum iyi bilirim, örneğin süperlig de 500 küsür prof futbolcu var, bunları 450 tanesi 300 500 binlira alıyor yılda, mahalledeki müthahit mithat abi bile daha cok kazanıyor bunlardan, hadi hepsini geçtim hadi bana eski emekli bir futbolcu söyle cok zengin falan, kim var? parayı tutan bikaç daire alyo ya da birkaç dükkan acıyor, ha kötü değil ama abartılacak kadar cokta deği, ticaretteki paralar futbolcuları defalarca satın alır, oradaki vergi kaçakcıları hiç dikkatini cektimi ama? cekmedi dimi, bence onlarla uğraş

1|1
    0|0
  • degil tabii ki ne yapmis futbolcular saglik sorunlarini mi cozmus adalet mi dagitmis bilim e katki mi sunmus

0|1
    0|0
  • Dünkü olaylardan sonra; tamamı helali hoş olsun diyorum...

0|1
    0|0
  • Büyük sektör güzel ticaret 😊

0|1
    0|0
  • Milletvekillerine verilen para adil mi sence? Futbolcular en azından bişeyler yapıyolar , ayrıca futbolcular en azından nadir de olsa bağış felan yapıyolar.

0|1
    0|0
    • Bu ülkede asgari ücretin 930 tl olduğu yerde 5 bin in üzerinde maaş alanların hepsi haksızlık çok ciddiyim

• Hepsi değil hani şu var asgari ücret az hemde çok az eyvallah ama hani 5 binin üzerinde alan bir kişi o yaşına kadar çabalamıştır. Ha haksızlık şu milletvekillerinin sadece bir koltukta oturup el kaldırmaları felan fikirlerini bildirmeleri için 20 milyar almaları aylık

• Aynı düşünüyoruz emin ol

• Hiç adil değil haketmiyorlar

0|1
    0|0
  • Uçurum resmen yazık günah

0|1
    0|0
    • Çok doğru diyosun asgari ücret 930 tl futbolcu 1 milyondan fazla alıyor uçurumun ağ babası

• Keşke sadece futbolcular alsa..

0|1
    0|0
  • Futbolculara deselerki yillik 50 milyar vericez hepinize, ne yapabilirler? Mecburen kabul ederler.

0|1
    0|0
  • Bence adil bir sakatlansa hayatı bitti başka birsey de bilmiyo

0|1
    0|0
  • etmiyor alıyorlar

0|1
    0|0
  • Degil haktir... tavan islerin bedeli tavandir.2ligde oynayanlarla aralarindaki paralar dersen ucuk evet ancak futbol bir kumardir gunumuzde. kumarda buyuk parayla oynanir.

0|0
    0|0
  • Değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...