İlerde evlenmeyi düşündüğünüz kişi şu linkteki şarkıyı sosyal paylaşım sitesinde paylaşsa?

İlerde evlenmeyi düşündüğünüz kişi şu linkteki şarkıyı sosyal paylaşım sitesinde paylaşsa? link bu linkteki şarkıyı paylaşmış konusu olan kişi.ne düşünürdünüz? like tuşuna basarmıydınız? bu size paylaşılmış bir şarkımıdır? size paylaşılmış bi şarkı diyerek beğenirmisiniz?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• tamamen piyasacı yaklaşımla yapılmış bir albüm...arzu arabesk sanatçısı mı thm sanatçısı mı belli değil..piyasa arabesk sanatçılarıyla dolu bırak arabeski onlar yapsın biz seni ilk albümünden bu yana türkülerinle sevdik ..eski halini özler oldum...son dönemde katıldığı programlardaki canlı performansları rezalet..ses kalitesi düşmüş...biran önce toplamalı kendini bu haliyle bu değeri hak etmiyor bence..

firekingdom123 1 hafta önce

youtube kullanıcısının sitemini göstermek istedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Like tuşunu kullanmam.Bu nedenle de basamam.Ayrıca bana paylaşılmış bir şarkı değil o.Bunu yiyecek kadar da saf değilim.

0|0
    0|0
    • bende pek kullanmam.kime paylaşılmış o şarkı peki?ilerde hayat arkadaşı olacaksınız?

• O herhangi birine paylaşmış.Belki o anki sevgilisine paylaştı ?

• Garip Şeyler PAylaşıyorsunuz Ya.

0|0
    0|0
  • ya ne yazzsın insanlr simdi sana sarkıya takma bu kadar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İlerde evlenmeyi düşündüğüm kişi şu linkteki şarkıyı sosyal paylaşım sitesinde paylaşsa evlenmekten vazgeçerim hemen bu şarkıyı dinleyip paylaşabilen adam benim kocam olabilemez... Ayrıca basbaya sana değil başkasına gönderme var bu şarkıda çok pis arıza yaparım...

0|0
    0|0
  • Evlenmeyi düşündüğüm adamın 3 maviden uzak durması gerekiyor , yoksa almam bu iş biter ...

0|0
    0|0
  • Efkarlanmış yada begendıgı ıcın paylaşmıştır :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...