Futbol sevmeyen erkek sizde nasıl bir izlenim ya da düşünce bırakır?

Futbolu seven kadın varsa sanırım benim bu halim saçma değil.
Milli maçlar haricinde pek izlemiyorum.
Bana Galatasaray'ın kadrosunu say desen Prekazi'den başlarım,Taffarel'den çıkarım.
O derece uzağım.
Sizce garip mi yoksa değil mi üleayn?!

Futbol sevmeyen erkek sizde nasıl bir izlenim ya da düşünce bırakır?

0|0
14|18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Futbolu seviyorum ;) ancak fanatik degilim pc de manajerlik oyunlari ve arada pes fifa oynarim ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Olayim futbol değil . Kndince degerleri ugrasi olsn. Hali saha bahane ama saglam ark grubu olsn mucadeleyi sevsin mantigi ile futbolla ilgilensin fanatikte olmasin isterm. Ama olmazsa olmaz biside değil . Dunya yeterince kostrmali onada kosturmasinda diyrbilirim. Farkli degerleri olsun kendince yeterli !!!

0|1
    0|0
  • Futbol sevmeyen erkek bana pek erkek gibi gelmiyor acikcasi

0|2
    0|0
  • Futbol çok saçma bir şey zaten boş.

0|2
    0|0
  • çok garipsenecek bir durum değil bence olabilir ilgini çekmemiştir futbolu sevmeyen kızlar için sorun olmaz ilişki açısından düşünürsek. Ama ben futbol seven biri olarak istemezdim ayrıca sevmemenin erkeklikle filan alakası yok aşağıda o tarz bir şey okudum saçma geldi :)

0|1
    0|0
  • Sevmeyebilir herkes herseyi sevecek diye bir şey yok ki :)

0|1
    0|0
  • Futbl tartışamıcağım bir erkek mi. Garip..

0|1
    0|0
  • Ofsaytı biliyorum da ne oluyor, bir şey de olmuyor...

0|1
    0|0
  • Olmamis yapamamislar onu

0|1
    0|1
  • Futbol olmasa da en azından bir spor dalıyla ilgilensin ya :D

0|1
    0|0
  • Ben çok severim, ilgilenirim de... Tamam fanatik olmasına gerek yok ama çok çok da uzak olmasın.

0|1
    0|0
  • Çok iyi evde kumanda kavgası olmaz :))

0|0
    0|0
  • Ben de futbol seviyorum çok mu tuhaf?

0|0
    0|0
  • Eşimin futbolu sevmesini isterim ben seviyorum o da sevsin yaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• iyidir futbol, hoştur.
    ama türkiyedeki futbol rezalet.
    eğer karım konuşmak istiyorsa ingiltere ligini konuşalım sabaha kadar bana uyar.

1|1
    0|0
  • Nadiren izlerim onda da millet bağırıyor ben resim sergisine gelmiş gibi izliyorum çok sanatsal bakıyorum galiba :D

0|1
    0|0
  • Ne demiş teknik direktörümüz sayın slaven bilic: futbolu sevmeyen kadın'ları anlıyorum ama erkek'lere noluyor demiş. Bana sorsalar beşiktaş'ın kadrosunu metin-ali-feyyaz'dan başlarım. :)

1|1
    0|0
  • Ben milli maçları bile izlemiyorum. Gerisini sen düşün. :D

0|1
    0|0
  • Kadroları sayarım, maçları da izliyorum ama fanatikliğim yok. Kız olsam takım tutmayan erkeğe varırdım. Varırdım yalnız he yanlış olmasın.

0|1
    0|0
  • Ben bir futbol tutkunu olarak futbol sevmeyen erkek garip gelir elbette ama zevk meselesi sonuçta bişey de demeye hakkı yok kimsenin.

0|1
    0|0
  • İlgilenmiyorum futbol ile artık

0|1
    0|0
  • erkekmi dedin :D

0|1
    0|0
  • mutlu eder

0|1
    0|0
  • abi insan en azindan bir spor daliyla ilgilenir ne bileyim yüzme basket... bukadar da nonoş olmayin gözünüzü seveyim

0|0
    0|0
  • Valla çocukken Futbolcu kartlarla oynadigim adamları. Taniyom o kadar hacı ümit davala vardı asfgh

Berkant ipnesi vardı bir onunki çık. azdı sakizda PlayStation alamamistik asdfg

0|0
    0|0
  • Bende sevmem. Kültür seviyesi çok düşük bir ülke olduğumuz için başka spor yok sanıyor milletimiz. Malesef kültürü düşük insan olamadım o yüzden yarış pilotu oldum. Parama ve hayatıma bakarım.

0|0
    0|0
  • ben futbolu fazla sevmem sadece takım olarak kendi şehrimin takımını tutarım ve ne lisede ne de üniversite de erkeklerin halı saha maçlarına gitmedim.

0|0
    0|0
  • @SinirliBiber abi hesabımı sondurdular ne yapacam ben 😭 @KanEjderi #KanEjderi -Nedensiz yere hesabımı dondurdudular... Hani -Yaşın çok ama sesin genç diyen o kişi bendim.

0|0
    0|0
  • Turkiye'de futbol sevmeyen erkek mi? :D iliktir abi o :D

0|0
    0|0
  • Ben sevmem

0|0
    0|0
  • Futbolu hiç sevmem ama arabalara bayılırım en son sevgilim bana pahalı bir saat almıştı satıp yüksek beslemeli turbo almıştım

0|1
    0|0
Yükleniyor...