Arkadaşlar çok üzülüyorum yaptığım hatadan ...

sınıftaydık, öğretmen seyrek şekilde soru sorduğu öğrencilere 'benim en sevdiğim öğrenci' kim diye soruyordu.

neyse, bana soru sordu, bildim. sonra o salak soruyu sordu, bende yanımdaki kızın adını verdim. zaten çok fazla utangacım, sınıfın önünde konuşamıyorum.. ben diyemezdim kendimi beğenmişlik yapmamak için öylesine söyledim. fakat yanımdaki kızın adını vererek onu zor durumdamı bıraktım acaba ? çok kötü hissediyorum kendimi..

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Ne alaka ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim En Sevdiğim Öğrenci Derken Seks Anlamında Felanmı ? Yoksa Ders İçinmi ? Onu Öğrenmek Lazım Eğer Seks İçinse Zor,Ders İçinse İyi bir Durum İçinde Bırakmışsındır . :)

0|0
    0|0
    • yok ders icin tabiki, bana sordu bende yanimdaki kisinin ismini verdim

• Ders Anlamındaysa İyi Durumda Bıraktın Arkadaşım bunu Sormana Gerek Yoktu ki.

• takintiliyim cok fazla galiba, o kizda uzgun gozukuyordu

• ben anlamadım :D

0|0
    0|0
    • yani ogretmen siniftakilere dersle alakali soru sordu, bazen bilen kisilere benim en sevdigim ogrenci kim diye soruyordu. onlar kendilerini soyledi. bende cok fazla utangacim, kendimi begenmemislik yapmiyim diye, bana sordugunda yanimdaki kizin adini verdim

• ee ne var bunda :D

• Bunu mu taktın boşver. Bu kadar iyi niyetli olma çok üzülürsün.

0|0
    0|0
    • siniftakiler benim hakkimda kotu seyler dusunmez degilmi

• farkindayim, ama degistiremiyorum kendimi. tesekurler cevap icin icim rahatladi

• Rica ederim.

• Onu çok zor durumda bıraktın.Ondan hemen özür dile.Ayrıca yaşın kaç?

0|0
    0|0
    • gercektenmi ? ozur dilledim zaten. 19

Kızlar Ne Diyor 3

• bu üzgün suratın altından bu soru çıkacağını tahmın etmemiştim...sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Hayıııır.

0|0
    0|0
  • Öğretmene bak öğrenci kafasında.

0|0
    0|0
Yükleniyor...