Erkeklerde en çok hangi tip çamaşır seversiniz ve atlete bakışınız nasıl?

Geniş Boxer Dar Boxer penye merserize siyah gri beyaz? Yoksa slip mi eğer slipse o hangi renk olmalı? Bir de elbisenin altında atlet olmalı mı? Ya da atlet nasıl duruyor?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• hmmmmm dar boxer severim,penye yada saten olmali :D kucaginda yatarken yastik gibi oluyo ozaman ... slipde olur arkadasim ya :)) renk olarak erkeklere koyu gider,ama komik modellerde sempatik geliyor :) atlet tr de kesinlikle olmali hava sicak ve terinizi cekiyor cünkü bebegim :D

aslinda erkegin ter kokusu bir baska oluyor ..insanin aklini aliyor ama bu baska bi konu~

yani bence atlet ve güzel dar ,penye don :))

ayy yerim o boxerleri ya bende hep giyerim sevgilimin donlarini :D puahaha

0|2
    0|0
    • :))) hehe süper:) bunu daha önce de duymuştum:) Ama ben donumu hayatta kimseye vermem:) Ya senin için sorun yok ki şekerim sen her şeyi beğeniyosun zaten:) Ama saten boxer hiç kullanmadım canım. Sıkıyo mu o da yoksa geniş mi:)?

• erkeğin ter kokusu kadında adeti erken getirir :D ne alaka bilmiyorum öyle söyliym dedim.. by :D

• hayırdır? sanırım yangın çıkmış burda :)))

Kızlar Ne Diyor 6

• beyaz iç çamaşırı beyaz tenli erkeklerde hiç hoş durmuyor ha ama kaslı ve bronz bir vücutta beyaz o kadar da kötü durmayabilir. Geniş boxerların ben biraz ergen işi olduğunu düşünürüm açıkçası ve en itici bulduklarım takım amblemli donlar çok itici geliyor .

0|1
    0|0
  • dar siyah boxer, atlet giyeceksede siyah atlet.. slipsede spor modelleri oluyor gene siyah. Asla olmaması gerekenler aptal aptal şeyler yazan boxerlar, beyaz don ve pazarda satılan fiks desenli boxerlar

0|1
    0|0
  • beyaz c atlet olabilir hele kaslıysa off :D neyse bence boxer iyi loonely tuneslilerden :D:D

0|1
    0|0
  • ben atlet giymiyorum yaz da kış da. başka bişi giy atlete hayır =D

0|0
    0|0
    • :)) Bence de ama kıllıysa göğsün ve beyaz gömlek giyiyorsan biraz mecburiyetten giymek zorunda kalıyorsun:)

• mlsf çok azda olsa var göğüsümde kas da var ama yeterince olmadığından az var o halde atlet şart hem terleyincee teride alıyor günün heranı hareket ettiğim ,için

• Atlet çok itici duruyo.

Eğer erkek kaslı ise T-shirt giymeli. Göbekli falansa kesinlikle bol tarz elbisler giyerek kusurlarını kapatmalı.

0|0
    0|0
  • Dar siyah boxer tercih sebebidir. Lakin sağlıklı değil diye biliyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Slip tercih ediyorum genelde koyu renkler, boxer hiç giymem; ne o öyle şort gibi içine giyilirmi :) uzun paçalısıda vardır heralde. Bide yazın plajlarda bile mayoların yerini şortlar aldı nerdeyse bileğe kadar giyenler var erkekleride bozdular iyice :)

0|1
    0|0
    • Aslında ben de senin gibi düşünüyordum:) Ama boxerın rahatlığını görünce ben de giymeye başladım. Yoksa bana da hep slipler daha seksi ve daha erkeksi gelirdi:) Boxer biraz çocuk işi gibiydi:) Ama gerçekten boxer rahat dostum:)

• victoria secret

0|0
    0|0
  • Boxer sevmiyorum rahat degiller

0|0
    0|0
  • kastın beyaz atletse 12 yaşımdan bu yana kullanmıyorum ama arada çaprazları gömlek içi kullanırım. iç çamarşırı için boxer dan şaşmam diğer türlü birşey giymemiş gibi hissediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...