Çarşı grubunun mahkemesinde almanların ne işi var? Passolige neden almanlar bizden daha fazla itiraz ediyor?

Bu almanların bizimle ne derdi olabilir. Az önce Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay ı dinledim. Fenerbahçeye saldırı olayından sonra almanlarla ilgili olan bu konuya girdiler. Bu olayın altından kim çıkacak sizce. Almanların Türk futboluna ilgisi nereden geliyor?

Güncellemeler:
Sanırım ks cemaati için ağır bir soru oldu. Kim şampiyon olur ya da hangi takımı tutuyorsunuz gibi sorular sormak lazım

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• çArşı ne almanlardan ne de fransizlardan medet umacak kadar kuculmedi henuz. Elin almani gelip bir halt yediyse bu onlarin ayibi

0|0
    0|1
    • Sen yanlış anladın sanırım. Çarşı medet umuyor anlamı çıkmaz bundan. Ortalık karıştırıyorlar demek istiyorum. Grubun içine grup üyesi gibi giremezmi

• çArşının tepedeki kisileri bellidir bunlara yillardir ne ekleme yapildi ne de eksilme oldu
      Ama ayak takimina girme ihtimalleri var tabi

Kızlar Ne Diyor 1

• abd nin isi bunlar hep

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ederler dostum ederler daha neler duyariz carsi isi ise karisik girsek simdi yanlis anlasilicaz bosver :)

0|0
    0|0
  • Sadece fotbola değil Türkiyede alman ajanlar cirit atıyor heryerden karıştırıp uğraşıyorlar şu an için almanlar bizim için en büyük tehlike. bu hakkı nereden buluyorlar bilinmez tabi nikahsız mahsül almanlar

0|0
    0|0
  • Çarşının adını kullaniyor olabilirler ama çekirdek yapiya girmeleri imkansiz çarşiyi çok yakindan taniyan biri olarak eminim. Tabi ki dış güçler biseyi kiskirtiyor bende oyle dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Paralel yapı. :'(((((

0|1
    0|0
Yükleniyor...