Çocukluk anılarımızı canlandırıyoruz.

Bütün hayatınızı etkilemiş o travmalardan, hala aklınıza geldikçe güldünüz, üzüldüğünüz, ne kadarda masumuşum yada ne kadar yaramazmışım dediğiniz anılar.. Ve tabi diğerleri..

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dün gibi aklımda bir arkadaşa kızıp triplere girip 180 tane misketimi bağışlamıştım 30 dk sonra oha lan naptım ben diye karalara bürünmüştüm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim çocukluğumu bilseniz eve koymazsınız :D ailemin dediği tek kelime dağa taşa ağaca duvara tırmanırdın :D

1|0
    0|0
  • külah yapıp elektrik borusuyla arkadaşlaral birbirimize atma, bazende ucuna iğne takıp

gece yarısı 2 grup halinde saklanbaç oynama ( tarak tarak)

okuldan gelip çantayı atıp akşama kadar top oynama... eve gelince fırça yeme :)

ne günlerdi be..

0|0
    0|0
  • 4 yasindayken komsu kizi busra kosede skstirip opmustu sonrada hamileyim demisti o gun bu gundur bir kizi opemiyorum siddetli travma gecirdim

0|0
    1|0
  • kucukken beğndğm bı tndk ablnın dudağndan ôpmştm :)

0|0
    0|0
  • akşam karanlığında saklambaç oynamak çok güzelmiş

0|0
    0|0
  • var elbette ama buraya yazmak içimden gelmedi.

0|0
    0|0
  • Beniim en kotu anim bi kiz seyime vurmustu en iyi animda sevdiim kiz elimi tutmustu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Komşumuzun yaptığı pastalar vardı örgü şeklinde sade-kakaolu yıllar sonra yedim o yaptı ama aynı tadı tutturamadı sonuç hayal kırıklığı:))

1|0
    0|0
  • bütün duyguları bir arada beslediğim vahşi doğamı ortaya çıkartmış ile eylemim abimin kafasını delmek oldu

0|0
    0|0
  • En büyük zevkim mahalledeki bütün zillere basıp kaçmaktı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...