Fenerbahçe'ye kalkan eller kırılsın mı?

Terörizm bu başka ne denilebilir buna? Fener ya da baskasi ne curetle insan oldurmeyi dusunurler.yazik

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaraylı olarak fenerbahçeye yapılan bu saldırıyı dogru bulmuyorum, sebebi ne olursa olsun fanatilkigi abartmak futbolcuların canına kastedmek takım tutmak degil caniliktir, herşey ölçüsünde bırakılmalıdır

Bunu yapanlar ortalıgın karışıklıgını fırsat bilip yaptıgı aşikâr, türkiye zor zamanlar içinde siyaset ve seçimler nedeniyle bu gibi tuzaklara başvuruluyor bence

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• fenerin İstanbul'da ortalıgı dagıtması etrafa saldırması polıs arabasını devırmesı terör değil mi?

0|0
    1|1
    • Kimi öldürmeye tesebbus etmis? ya da kime silah sıkmislar. Terorist misin sen? Bu olay ne olursa olsun hakli tarafi yok o ufacik beynine sok

• Ilk dediginde Fenerbahçe'ye laf atiyodun simdi de yok trabzona mal ediyolar diyorsun. Elbet yakalanirda goruruz kim mis. hem trabzonlu ya da degil taraf tutulmaz bu olay. teroristtir bunu yapan.

• sen söyledıklerımı anlamıyosan ben napayım bu olay yanlıstır dıyorum ama medyada dıyorum söz konusu fenere yapılansa abartıyor ortalıgı karıstırıyor mılletı düşman etmeye calısıyor ama fenerın yaptıklarınıda görduk ona gelınce üstü kapatılıyor. Ayrıca bunu terör destekcılerıde yapmıs olabılr bunun ıcınde cok sebeplerı var Trabzonu karalamak istıyorlar

• kırılsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Türk futbolu için üzücü trabzon şehriyle bütünleşmemeli bu olay.

1|0
    2|0
  • sadece fenerbahçeme değil tüm camiaya yapılmıştır..

0|0
    1|0
  • Bir ts taraftarının cesaret edemeyeceği kadar büyük bir olay

0|0
    0|0
  • O eller gotlerine girsin

0|0
    1|0
  • Türkiyeyi seçim oncesi karıştırmaya yonelik organize bir hareket

0|0
    0|0
Yükleniyor...