Aöf kitaplarınızı aldınız mı?

arkadaşlar aöfye kayıt yaptırdığınızda bu yıl kitaplarınızı aldınız mı hemen geçen yıl bir aksama olmuştu büroya ulaşamıyorum bu yılda o aksama mevcutmu acaba aldınız mı kitaplarınızı onda göre erken kayıt geç kayıt yapıcam:)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kitap almaya aldım da, normal ünideki gibi ders kaydı var mı yok mu bilmiyorum

sitesine girilmiyor, biliyorsan söyleyiver hacı

0|0
    0|0
    • şimdi bir dk sen tam olarak nasıl kayıt oldun netten çıktı aldın para yatırdın kitap mı veriler yada nasıl girdin bölümüne onu açıkla cevap veririm tabi ne olacak:)

• devlet üşengeç vatandaşlarının işlerini görmeli, olmuyor böyle :) bunu da iletirsin demi yetkililere :)

• hahah iletirim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• ben de gittim kaydoldum. aöf deyince etrafımdaki kimse inanmadı ama hakikaten oldum. bir kız arkadaşım vesile oldu ben de eskiden beri heveslenirdim, gittim oldum. kitap da kalmamış. sosyoloji kitaplarını sallayan yok. kuyrukta o kadar insan vardı etrafımdaki 10-15 kişiden bir tane sosyoloji kaydı yaptıran çıkmadı. bir kitap verdiler sadece o da sonuncusunu ben almışım kartal daki bürodan araştırma yöntemleri mi nedir

0|0
    0|0
    • tüh ya şimdi bizim kayıt yenileme bugün başladı ben yarın hemen gidicem herhalde elimi çabuk tutarsam kalmamazlık yapmaz öyle değl mi ama geçen sene kredili sisteme geçti bölüm bir buçk ay vardı aldık kitapları tutuşmuştum çalışcam diye ya dileirm aynı olmaz sağolasın:)

• :):)::) hahah alam ya ozan benimkini veririler ya daha çok vardır bizim bölüme öyle giremiyorlarda kont lı saten tama ya sıkıntı yapmayayım yarın alırm kitaplarımı

• haydi bakalım o zaman

• 2 tane alabilidim, gerisi eksik.

0|0
    0|0
    • aaa hadi ya geçen sene sınava bir buçuk ay varken verdiler tutuştum çalışıcam diye yandık desene

• Bizim aöf kitap falan vermiyor netten dersleri takip edecekmişiz.

0|0
    0|0
    • hangi bölüm o

• Sınavlar konusunda işte hiç bilgim yok. Zaten bu üniversite bu programa daha yeni başlamış gibi bir şey söz konusu ama benim tahminime göre büyük ihtimalle diğer aö sınavları gibi olur bulunduğun ilde yani o şekilde olur diye düşünüyorum. Bu son cevabımdı gizli kullanıcı olduğunu şimdi gördüm gizli kullanıcılara karşı bir antipati var bende ondan sana özel bir şey değil yani. Başarılar dilerim.

• sağol)

Kızlar Ne Diyor 1

• bana aöf dem ya parayı yatırdım kayıdımı yaptıramadın 1 km kuyruk vardı son gun gıtmıstım

0|0
    0|0
    • oo bizim daha var canım bugün başladı saten 13 kasım son kayıt yenilemede daha çom süre var 14 15 16 mazeretli oluyor ben erken gidicem yarın hemen kitaplarımı alayım derse başlayayım dedim çnkü zor bölm okuyorum ama kitapları veriyorlarmış rahatladım hayırlısı olsun:)

Yükleniyor...