Kekeme insanlara bakış açınız nedir?

Bu gün dershanede hocanın sorduğu soruya cevap vermek için cesaretlendirdim kendimi cevabı verdim ama sonuç sınıftakilerin kahkaha fırtınası... artık alıştığımı sanmıştım kekemeliğe insanların benim hakkımda ne düşündüğünü umursamıyacaktım diyordum kendime ama yapmadım işte istemsiz olarak güldüm bende halbuki içimde fırtınalar kopuyordu o an sınıftaki herkesi öldürmek istedim çünkü kendime söylediğim yalanı ortaya çıkarmışlardı kendime yalan söylemekten nefret ediyorum.

0|0
86

En İyi Kız Görüşü

• Ozguvenini goster ve herkesi utandir. Ve asla boyle seylere takilma.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen çocuk sınıfındaki olgun tek kişisin :) boşverr çocuklar genelde gülerler zaten ama bi ağlayınca da susmazlarrrrrrrr

0|2
    0|0
  • benim eskiden hafiften kekeme konuşanlara karşı takıntım vardı çok severdim , muhabbet etmek isterdim yani bana çok sevimli geliyor sempatik geliyolar bana .. başkalarının düşüncelerini umursama derim ben onların sana atıkları kahkaları kafana takıp onları umursayarak kendilerini bi bi halt sanmalarına izin verme

0|1
    0|0
  • bu nların ayıbı sen onları düşün me kendine de yalan syleme kabullen ama bu ktü bşey değil millet neler ypıyo onlara gülmezler ama bşverrrr ...

0|1
    0|0
  • ole davranmalari cok kotu..bilmiolarki psikolojini kotu yonden etkilior..

gecen biyerde bulunmustum ve ordaki direktor ..kim derdiki adam kekelio..

gorusmem vardi adam elini uzatti tokalastik ve konusmaya baslayinca kekeledini duyunca..dedim woowwww helal olsun..

bu yuzden simdi gulsunler..sonra sen gulcen..guven kendine..

0|1
    0|0
  • Sen burda dinini savunan insanlarla dalga geçen oğlan değil misin? Hakaret eden alay eden vs.

Kıyamam.

0|1
    2|2
    • ben dalga geçtiğimi hatırlamıyorum fazla alıngansın bence :) sana göre allah cezamı veriyor tabi

• büyüksün bu arada

• Rica ederim bebek balık. Kimse kimseyle dalga geçemez :(

• fthadvhjas sinir bozucular

0|1
    0|0
  • Bence çok sevimli :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kekemelik isteyerek seçtiği birşey değil.bundan gülünecek ne var.daha beter üzüldüğümü bile belli etmem normal konuşuyormuş gibi

0|1
    0|0
  • İnsanlar bazen çok acimasiz olabiliyor.Gülmenin, karşı tarafa ne hissettirdiğini de düşünmek gerekir.Fakat kendini kandırarak,soyutlayarak geçmez hayat.Tedavisi var,rahatsiz isen bu durumdan tedavi olabilirsin.Bende orta okulda harfleri yutardım.insanlar dalga geçip gülecek kadar hemde.ama okumayı çok severim,yıllardır okurum.ve kısa zamanda kurtulmuştum bu dertten.

Umurumda değildi bu durum benim o ayrı.Sende umursamamalısın.

0|1
    0|0
  • 2 haftada kekemeliği geçiren merkezler var oralara git istersen ayrıca çok problem birşey değil heycanlanınca herkez kekeler gülmelerine alınma güven kendine.bol bol sesli kitap ve tekerleme oku düzelmesinde yardımcı olur.

0|1
    0|0
    • gittim faydanısı gördüm ama kesin olarak çözüm getirmedi çok hızlı düşünüyormuşum doğuştan kekemeyim düşünmeden konuşunca kekelemiyorum ör şarkı söylerken

• hala aynı şekilde devam umursama..alış buna kahkaha atmıyacak birilerinin içinde bulursun kendini zamanla..

0|1
    0|0
    • yoo gülebilirler kendilerini tutmalarına gerek yok benim sinirlendiğim kendime yalan söylemem

• hım..anladım :) bunu halledebilirsin diye düşünüyorum aslında..

• teşekkürler :)

• sempati duyarım genelde. aslında nötr kalmak gerekir ama duyarım işte. ama hem şerefsiz hem kekeme ise onlar ayrı

0|1
    0|0
  • herkes kendi ayıbından utansın, senin değil o ayıp gülenlerin..

0|1
    0|0
Yükleniyor...