Spora başlayacağım, ne önerirsiniz?

Beslenme olsun, yapacağım hareket olsun ne onerirsiniz?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Spor salonundakı hocadan fıkır alsan daha ıyı olur burdakı ınsanlar sallamasyon cevap verebılır kanks

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• karbonhidratı çok azalt siyah çay meşrubat yerine yeşil çay tüket ve hareketleri hocan gösterir ama squatı kesinlikle yap

0|0
    0|0
  • Çok uzun bir konu spor salonuna gideceksen bir hocadan detaylı bir program ve beslenme programı almak mantıklı

0|0
    0|0
  • spor olarak önereceğim tempolu koşu
    besin ise daha çok lifli gıdalar

0|0
    0|0
  • Her ağızdan bir ses çıkıyor bu konuda spor salonundaki hocalar bile birbirinden farklı fikir ve yöntemler paylaşıyorlar en iyisi araştır dene beğendiğini uygula yani top yine sende ;)

0|0
    0|0
    • Kadınlar yürütmekten asla vaz geçmiyor her sabah mutlaka yapıyorlar. 1 saat yürümeyi tercih etmek yerine 20 dk tempolu koşmak daha iyidir. Daha fazla kalori harcarsin ve vakitten de kâr etmiş olursun

• niiçin başladığn önemli kilo almak için mi kilo vermek için mi vücut yapmak için mi öncelikle buna karar vermen lazım

0|0
    0|0
  • sabır zaman :)

0|0
    0|0
  • mekik

0|0
    0|0
  • @Gorkycoach
    yardım çağrısı var ilgilenirmisin?

0|0
    0|0
  • Yüzme iyidir :)

0|0
    0|0
  • Zayiflamak istiyorsan en kolay yöntem parkour sporudur.

0|0
    0|0
  • bilgilerin gerekli spr hocasıyım

0|0
    0|0
  • L cartinin kullan yagsiz yemekler ye

0|0
    0|0
  • Squat yapmayi unutma

0|0
    0|0
  • Yaz için yapmayı düşünüyosan geç kaldın biraz

0|0
    0|0
  • yeterince protein al ve doğal ürünlerle beslen. birde squat yap çok faydası var.

0|0
    0|0
  • Herhafta 2 mac oyna sabah kosusu yagli yemegi azalt bol su ic sabah bir kase yogurda 1 limon sik yarim kasik pul biber at ye fitt olursun mac oynamadanda olur ))

0|0
    0|0
  • iyi beslen çalış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sıkılaşmak ve şekil almak için pilatesi tavsiye ederim. Kilo vermek için diyetisyene danışmanızı öneririm.

0|0
    0|0
  • Öncelikle spor salonuna gideceksen.. Bir vucut ölçümü yaptırırsan iyi olur gerçi şimdiki kullanılan aletlerde ne kadar doğru sonuç vermese de en azından ilerleme kaydedip, kaydetmediğimizi görebiliyoruz. Ve eğer spor salonuna başlayacaksan oradan bir hocadan yardım istemeni öneririm buradan vucut kitle endeksin. Yapını bilmeden kimse sana yorum yapamaz. Sormak istediğin şeyler olursa özelden yaz yardım ederim

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim yinede ben böyle ufak ufak yardım edebildiğim sürece mutlu oluyorum

• ks idaresine öneri de bulunucam. sizin uzman olarak etiketlenmeniziçin. sizinle irtibata geçiceklerdir. şansımızı deneyelim.

• Programını zaten hoca verecektir biz senin vücudunu bilmeden nasıl sana öneri yapabiliriz.

0|0
    0|0
  • Spor salonunda ki hocalara sorman daha iyi olue

0|0
    0|0
  • Diyetisyeni iyi dinle derim, iki salona gittim. İlk gittigmde pek önemsememiştim ama, ikinci gittigimde baya dikkat ettim ve faydasını da gördüm ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...