Baş ağrısının nedenleri ?

Erkek arkadaşımın yaklaşık 2 aydır sık sık başı ağrıyor ve bir türlü hastane için ikna edemiyorum.neden bası ağrıyor olabilir? hep aklıma kötü şeyler geliyor

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Günümüzde insanlar susuzluk yaşadığının bile farkına varmıyor. Gün içinde içilen çay ve kahveden alınan suyun yeterli olacağını düşünülerek, suyun vücuda olan olumlu etkisi göz ardı ediliyor.Oysa ki su, bireyin en temel ihtiyacıdır. Eksikliği, önemli sağlık sorunlarına neden olmaktadır.

Baş ağrısı, unutkanlık ve konsantrasyon bozukluğu: Beynin %90’ı sudan oluşmaktadır. Bu nedenle susuzluğun ilk belirtileri beyin fonksiyonlarında ortaya çıkmaktadır. Oluşan baş ağrısı ilaç kullanmaya gerek kalmadan sadece su içmekle bile tedavi edilebilir.

0|0
    0|0
    • 2/2.50 litre su icer hergün

• Miğren olabılır Allah korusun.doktora gıdın kardeşim...Tetkikler yapılsın baksın.Başagrısı deyıp geçmeyelım..

Erkekler Ne Diyor 11

• Gözünde bozukluk olabilir mi ilk akla gelen.Astigmat baş ağrısı yapabilir.Başka belirti var mı ağrının yanında?Mide bulantıısı ya da yaptığı işleri bırakacak kadar istelsizlik filan.

0|0
    0|0
    • gecen gun midem bulanıyor demıstı.bir kere duydum yanı onca zaman ıcınde.gözde bozukluk haklı olablrsın

• Mide bulantsı ,ışığa duyarlılık ve yapacağı işi bırakacak kadar oluyorsa migren olabilir.Göz muayenesi de olsun önce.Sonra nöroloji bölümüne gitsin .

• Benim hiçbir problemim yok ama o halde bile bildim bileli baş ağrım bir başladımı 2 gün sürer.

Doktor hafif migren demişti en son. çaresi yok.. Allah daha beterinden korusun.

0|0
    0|0
  • migren, sinüzit tarzı bişey olabilir. doktora gitmeli

0|0
    0|0
  • uykusuzluk veya çok uyku...aşırı gürültü vb bunlar baş ağrısının bazı sebepleri...

0|0
    0|0
  • senden ötürü olmasın:)

0|0
    0|0
  • yüksek tansiyondan olabilir..

0|0
    0|0
    • yüksek tansiyonu varmı bilmiyorum ama kilolu acaba varmıdır? gecen gun tansıyonu 7ye 14 olmustu

• hımm tansiyonu yüksek... takip ettirsin sürekli böyle çıkıyorsa sonuç sıkı bir diyet ve yürüyüş yapmalı kilo vermeli...

• sürekli yorgunluk hali var mı?

0|0
    0|0
  • kötü şey gelen yeri sanırım hangi başının ağrıdığını bilmemen

0|0
    0|0
  • saçını her gün tarayıp ıslatıp jöle sürüyorsa ondan kaynaklanabilir

0|0
    0|0
  • sinüzit olabilir arkadaşında

kötü şeyler düşünme

0|0
    0|0
  • sevişmek istemiyor olabilir ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Strestendir.

0|0
    0|0
  • Gözlerini çok yoruyor olabilirsin annem...

0|0
    0|0
  • Migrenden olabılır

gözden dolayı olabılır

dişten dolayı olabilir

aç kalıyorsan uzun sure ondanda olabılır

stresden olabılır...

anlayacagın birçok sebepten olabılır en ıyısı bır kontrole gıt..

0|0
    0|0
  • Migren olabilir. Yada stresten falan olur. Kötü şeyler düşünmem ama kafayla alakalı durumlar sakat yani bence tut kolundan götür

0|0
    0|0
  • bunun biçok nedeni olabilr. bi uzmana görünmek lasım

0|0
    0|0
  • baş ağrısın çok farklı neden leri olabilir aniden kan şekeri düşüyordur veya boyun düzleşmesi vardır sinüzit olabilir migren olabilir bence bii tomografi çektirmesi onun için en iyi seçim olur geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • migreni olabilir ama nolur nolmaz doktora gitmesi gerek baska bişeyde olabilir

0|0
    0|0
  • Migren baslangicidir.

0|0
    0|0
  • Hergün gözümle başım ağrıyor benim.

0|0
    0|0
    • aynennnn konusu geçen kişi benm . gözm ve başm hemen hemen hergn ağrıyor nedenleride şunlar stress bilgisayar telefon ve uykusuzlk bide gürültülü ortamda çok bulunuyorm kişilgm gereği bnde çok ses çkaran biriym bu yüzden başm agryor gözlermde

• O zaman gel hasteye koşalım.

• hadi =D

pc yi ve gürültüyü azaltsak iyileşirz (bence)

• sıkıntı stres

0|0
    0|0
Yükleniyor...